VeruSed VeruSed komentáře u knih

Nespoutaná - Probuďte se a začněte žít Nespoutaná - Probuďte se a začněte žít Glennon Doyle

Za mě trochu chaotická změť zajímavých myšlenek. Autorka mě inspirovala svou odvahou a ochotou vyjít z komfortní zóny a něco udělat, jak se svým životem, tak se světem okolo. Dala jsem jen tři hvězdičky, protože to přeci jen není úplně literatura, ale je to knížka, na kterou nezapomenu! Doporučuji všem ženám... minimálně Vás přiměje k zamyšlení, když už ne k zásadním změnám ve Vašem životě ;)

11.07.2022 2 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Skvěle předaná a napsaná zkušenost. Mě hodně zaujala a dotkla se mě. Knížku jsem shltla, přesto jsem si ji moc užila :)

15.07.2021 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Hartlovy knížky jsou podle mého názoru psané všechny stejným jazykem a velmi podobným způsobem, ale mají svůj originální půvab. Na tuhle jsem si po přečtení několikrát vzpomněla, protože poselství obsažené už v názvu je prostě a jednoduše pravdivé. Doporučuji a upozorňuji, že se od ní tak snadno neodtrhnete :)

25.02.2021 3 z 5

Kar Kar Miloš Urban

Překrásná práce s atmosférou města. Dostala jsem chuť zajet do Varů (tentokrát mimo festival) a prozkoumat všechna ta tajemná místa.
Jinak už klasický Urbanův román "noir".
Rozhodně to není nuda, ale proti jiným jeho knihám za mě spíš průměrná...

25.02.2021 3 z 5

Psychologie buddhistické tantry Psychologie buddhistické tantry Rob Preece

Perfektní. Četla jsem více knih od Roba a můžu říct, že se neopakuje. Jeho styl je svěží a pochopitelný. Dozvěděla jsem se spoustu nového. Inspiroval mě.

12.01.2021 5 z 5

Moudrost nedokonalosti Moudrost nedokonalosti Rob Preece

Velmi čtivá kniha, pokračuji plynule dál k dalším knihám tohoto autora.

12.01.2021 5 z 5

Příprava na tantru Příprava na tantru Rob Preece

Velice srozumitelně napsaná kniha úvodních praxí. Nevěděla jsem o nich nic a bylo to pro mě opravdu objevné. Knížka je i vizuálně krásná :)

27.11.2020 5 z 5

Lehkost bytí jako cesta Lehkost bytí jako cesta Ruediger Dahlke

Poměrně originální kniha, ve které autor popisuje terapeutické metody, které nám dokážou odlehčit (např. terapie ve vodě, houpaní...), a které nás zárověň léčí návratem do prenatálního stavu harmonické jednoty. Určitě stojí za přečtení.

23.11.2020 4 z 5