veronika1751 veronika1751 komentáře u knih

Velmi nekvalitní kniha. Prezentace vlastních, nikterak silných názorů. Silně nedoporučuji. Nachytala jsem se na super nadpis.

22.02.2020

Vaříme zdravě, chutně a hospodárně Vaříme zdravě, chutně a hospodárně Joza Břízová

Píšete, že se vydává od roku 1960. Já mam ovšem tuto kuchařku opravdu starou, vydanou v roce 1953. Obsahuje opravdu nadčasové recepty. Pokud by měl někdo zájem je k mání.

16.01.2019

Někdy krásná, jindy moudrá Někdy krásná, jindy moudrá Markéta Raková

Velmi příjemná, přínosná knížka. Líbí se mi, že je česká a určená českým ženám. Knihy o osobním rozvoji, kdy vám má radit něco nějaký američan, který žije v jiném prostředí mi jsou k ničemu.

07.10.2018 5 z 5

Pravda vítězí - Deset československých vlasteneckých písní Pravda vítězí - Deset československých vlasteneckých písní neznámý - neuveden

Krásně ilustrovaná kniha českých národních písní napříč dějinami. Vydání z roku 1926. Kus historie.

05.02.2018 5 z 5

Letem českým světem 1898 1998 Letem českým světem 1898 1998 Pavel Scheufler

Mám k tomuto tu dobovou knihu na prodej, kdyby někoho zajímalo. Je opravdu impozantní.

19.01.2018 5 z 5

Vzory pro ruční pletení - vzory pletené hladce, obrace, snímáním a křížením ok Vzory pro ruční pletení - vzory pletené hladce, obrace, snímáním a křížením ok Zdenka Pudilová

Funkční praktická kniha plná nadčasových i retro vzorů a praktik.

19.01.2018 5 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

Přečteno za jedne den ... poutavé...

23.08.2017 5 z 5

Tady a teď - Jak si věřit, když na tom opravdu záleží Tady a teď - Jak si věřit, když na tom opravdu záleží Amy Cuddy

Kniha skoro za 400 Kč a tak nudná, že jsem jí ani celou nedočetla. Tak dobré myšlenky tak špatně podávat... snad i já bych to napsala lépe

24.07.2017 2 z 5

Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého Marianne Cantwell

Tak chytlava kniha, ze jsem ji precetla snad za 3 dny. Super!!!

24.07.2017 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Tvz. Buzer-lístek praktikovat sice nebudu, ale kniha se mi moc libila a nečetla jsem jí marně.

24.07.2017 5 z 5

Nová zahrada pro inteligentní lenochy - Zahradničíme v souladu s přírodou Nová zahrada pro inteligentní lenochy - Zahradničíme v souladu s přírodou Karl Ploberger

V knize není žádná převratná informace, ale super rozpis toho co-kam ... dá se k tomu stále vracet ... jedna z mála knih, kterou neprodám dál, ale uchovám.

24.07.2017 4 z 5

Dějiny výtvarného umění Dějiny výtvarného umění Marie Černá

Perfektní knížka. Ani jsem nevnímala. že je to vlastně učebnice a četla to jako fascinující příběh.

28.06.2017