Verczaaa Verczaaa komentáře u knih

Věčná Treblinka Věčná Treblinka Charles Patterson

Povinná četba pro všechny. ,,Co oni vědí - všichni ti učenci, všichni ti filozofové, všichni ti světoví vůdci - o něčem takovém jako jsi ty? Sami sebe přesvědčili, že člověk, největší provinilec ze všech druhů, je korunou tvorstva. Všichni ostatní tvorové byli stvořeni jen proto, aby nám poskytovali potravu, kůži, byli trápeni a hubeni. Ve vztahu k nim jsou všichni lidé nacisté a pro zvířata je zde věčná Treblinka.´´

04.12.2014 5 z 5

Autobus sebevrahů Autobus sebevrahů Arto Paasilinna

Četla se mi velmi dobře, ale dle zdejších komentářů jsem očekávala něco jiného, zasmála jsem se jen zřídka.

26.12.2013 3 z 5

Trainspotting Trainspotting Irvine Welsh

Určitě bych knihu nevložila do kategorie "Humor", ačkoli se v knize prvky humoru objevují, že by vyloženě sršela humorem se říct nedá. Koho zajímá drogová tématika, měl by si knihu přečíst. Taktéž doporučuji film, který se opravdu povedl. //edit Xeelee: žánr upraven na Ostatní

30.11.-0001 5 z 5

Poslední noc na Klikaté řece Poslední noc na Klikaté řece John Irving

Pro mne velmi čtivá kniha, ale zklamal mě konec, takže ,,jen´´ čtyři hvězdičky.

18.09.2012 4 z 5

Balada o smutné kavárně / Svatebčanka Balada o smutné kavárně / Svatebčanka Carson McCullers

Zatím jsem přečetla jen Baladu o smutné kavárně. Krátká novela, která se velmi dobře čte. Možná by nezaškodilo lepší vykreslení postav, ale i tak jsem byla spokojena.

10.01.2012 4 z 5