verca3686 verca3686 komentáře u knih

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

Moje nejoblíbenější kniha od S. D. Čtivá, člověk se dokáže snadno vžít do obou hlavních postav. Plně jsem soucítila s Annou a stejně jako ona jsem se postupně zamilovala do McSeana. Konečně nebyla hlavní hrdinka jen bezbrannou figurkou v rukou sexy panovačného manžela, ale byla samostatnou a nezávislou podnikatelkou tvrdě pracující na své pomstě.

14.02.2017 5 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Příběh je skvělý, napínavý a plný zvratů. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, kdo je Stříbrný Jestřáb a i tak jsem tomu ze začátku moc nevěřila. Všechny postavy jsem si oblíbila, jen hlavní hrdinka Skye mi byla sympatická až ke konci knihy. Ze začátku se chovala příliš dětinsky, snad až příliš teatrálně a občas i hloupě. Chtěla utéct z lodi uprostřed oceánu? Jako vážně? Nemohla jsem se zbavit dojmu, že kdyby občas zapojila do svého jednání zdravý rozum a namísto svých výlevů byla zticha a chladná, vyšla by ze všeho lépe.

26.01.2017 4 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Je to příšerná napodobenina prvního dílu. Princeznu pomsty jsem si zamilovala, protože jsem chápala jejich vnitřní boj, ale tohle je jako blbý a blbější. Většinu knihy se nenávidí a nakonec nějakým podivným zvratem se do sebe zamilují v předposlední kapitole. On je neskutečný hrubián, dnes bychom řekli kretén a ona blbka, která si neví s ničím rady. On má silnou vůli, ona žádnou. Opravdu jsem doufala, že se stane něco zajímavějšího.

17.10.2016 2 z 5

Ďáblova milenka Ďáblova milenka Shannon Drake (p)

Příběh je skvělý, jednak nabízí pohled do děsivých čarodějnických procesů a jednak v něm nejde jen o okamžité vzplanutí, které skonči brzkou svatbou a dítětem, jak to bývá v jiných knihách od S. D. I když jsem tušila šťastný konec, nedokázala jsem knihu odložit, protože co kdyby...
Úplný konec mě zklamal. Sloan Treveryan byl na můj vkus až příliš panovačný a nechápu, jak mu po tom všem dokázala Brianna tak snadno odpustit. V té době sice ženy neznamenaly skoro nic, ale v romantické knize bych chtěla trochu víc pochopení. Samozřejmě se Brianna chová jako histerka, ale tentokrát s ní plně soucítím, protože ví, co chce, co potřebuje a nemá ty svoje výbuchy jen z nějakého rozmaru. Dávám čtyři hvězdičky za ten konec.

14.02.2017 4 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

Tahle kniha má do romantické komedie hodně daleko. Nebyla ani vtipná ani romantická. Slovník autorky se nejspíš sestává z deseti slov, přičemž většina z nich jsou nadávky. Pokud bych si tohle všechno odmyslela, mohla bych narazit na náznak zajímavého příběhu. Nicméně nezajímavý způsob podání a hrubý způsob vyjadřování jakýkoli náznak příběhu pohřbili. Nevím, proč se autorka tolik vyžívá v popisu zvracení. Nechápu proč nedokáže psát trochu obrazněji. Veškerou romantiku z knihy vyhnalo její popisování vaginy a vaječníků, které chtějí rozhodovat. Co víc dodat? Zbytečné číst.

31.07.2018 odpad!