VěraČamková VěraČamková komentáře u knih

Byt v Paříži Byt v Paříži Guillaume Musso

Tentokrát to na plný počet hvězdiček z mé strany není, kniha se sice četla dobře, ale obsah příběhu mi něčím vadil, konec byl štěstím přeslazený a celkově na mě příběh moc nezapůsobil.

15.01.2020 3 z 5

21denní cukrový detox: Zkroťte chuť na sladké a sacharidy 21denní cukrový detox: Zkroťte chuť na sladké a sacharidy Diane Sanfilippo

Čekala jsem mnohem více, knížka mě zklamala

15.12.2019 1 z 5

Kouzlo kvásku Kouzlo kvásku Dagmar Lužná

Hezky zpracované, najde se i pár netradičních receptů, které stojí za vyzkoušení.

14.11.2019 2 z 5

21 rituálů vám změní život k lepšímu 21 rituálů vám změní život k lepšímu Theresa Cheung

jedna z horších knih tohoto žánru

03.09.2019 1 z 5

Mistr úniků Mistr úniků Brad Meltzer

knížku jsem četla na pokračování, vždycky mi do toho vlezlo něco jiného, ale nelituji času. Bylo to zajímavé čtení, nemůžu říct, že by se mi nelíbilo, zase něco z jiného soudku, za mně ANO.

29.07.2019 3 z 5

Sněhurka jablka nebaští Sněhurka jablka nebaští Petra Stehlíková

Dávám čtyři hvězdičky, oddychová knížka se sice četla dobře, byla plná vtipu a ironie, Sněhurka rozhodně nebyla nudná, ale příběh byl silně mimo realitu a v závěru připomínal červenou knihovnu a tak jsem nakonec ráda knihu odložila a určitě se nestane tou, ke které bych měla chuť se znovu vrátit. Naštěstí autorka píše mnohem poutavější knihy - Naslouchače i Faju považuji za mistrovská díla.

24.07.2019 3 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Přečetla jsem dost motivačních knížek, tato však má přidanou hodnotu v příběhu. Knížka mě bavila stejně jako knížka Bůh chodí po světě vždycky inkognito.

20.07.2019 3 z 5

Malé Vizity ANEB malé vizity Malé Vizity ANEB malé vizity Jaroslav Dušek

i když jsem se moc snažila, knížka mě moc nebavila. Asi špatné načasování, dost jsem se ztrácela, i když Duška a jeho humor mám ráda.

29.06.2019 2 z 5

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

napínavý příběh, kniha se četla opravdu dobře, něco bylo sice zdlouhavější, ale jinak mě knížka bavila

09.05.2019