vehement vehement komentáře u knih

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Pro mne osobně daleko lepší příběh a zároveň čtení než při Hypnotizérovi. Perfektní popis chladnokrevného zabijáka. Více akční a napínavější. Dobrá krimi.

15.11.2013 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Trošku zklamání. Možná až zbytečně dlouhá pasáž, kdy Erik popisuje 10 let staré události ze své praxe. 100 stránek je prostě hodně. Měl jsem chuť část pasáže přeskočit. No jsem zvědavý na další díly.

31.10.2013 3 z 5

Tak pravil Vincent Tak pravil Vincent Pablo de Sax (p)

Jestli chcete znát výroky největšího myslitele, venerologa, prezidenta zeměkoule, ředitele vesmíru, ing., doktora a co já vím co ještě, přečtěte si tuto tenkou knihu. Neuvěřitelné hlášky. A co víc je to ČECH!!!!! Lepší prezentace češství není.

13.10.2013 5 z 5

Tajný denník Adriana Mola Tajný denník Adriana Mola Sue Townsend

Pro mě naprostá klasika a kult. Tu knihu jsem četl několikrát a pořád se musím smát. Adrian je prostě magor. Výborný byl taky seriál podle tohoto prvního dílu natočen. Sledovali jsme ho kdysi dávno za totáče na "polácích", který se u nás dali naladit, jediný program na kterém něco vysílali. Hrozná prča v anglickém stylu.

13.10.2013 5 z 5

Přišel Bůh z vesmíru? Přišel Bůh z vesmíru? Mauro Biglino

Další kniha, která nabourává náboženskou prezentaci bible a podobných starodávných textů a nabízí podobný pohled na věc jako třeba Däniken nebo Sitchin. Pravda, jak to tehdy bylo, se stejně jednou vyjeví, ale k mé smůle zřejmě ne za mého současného bytí. Doporučuji těm, kdo odmítají různé prezentace vatikánu a spol. i když i oni začínají některé své prohlášení poupravovat, viz kniha.

13.10.2013 4 z 5