VcelkaMaja157 VcelkaMaja157 komentáře u knih

Max: Vyprojektovaný kluk z předměstí Max: Vyprojektovaný kluk z předměstí Veronika Grohsebner

Tato kniha mě naučila číst. Nikdy jsem nebyla čtivý tip a přečetla jsem jednu knihu tak za rok.. vím smutné.. Ale jak říkám tato kniha mě naučila číst a od té doby jsem přečetla už 6 knížek a nemám v plánu s tým přestat. I když mi z této knihy nijak nespadla brada tak jsem ráda že jsem ji na Vánoce dostala :D

23.05.2020 4 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Úžasně napsaná knížka, kapitoly krátké z pohledu Hošiko a Bena, které vám utíkají jako voda. Když jsem si jí šla půjčit do knihovny, přesně jsem nevěděla o čem bude, a ani jsem neměla v plánu si jí půjčit. Ale nelituju toho. Ovšem jsem nečekala asi tak krutý příběh, nebo aspoň pro mě. Ale knihu jsem si oblíbila a hodlám si přečíst i druhý díl.

23.05.2020 5 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Už si jen ledvá vzpomínám na to o čem ta kniha byla. Knihu jsem četla minulé léto a pamatuji si že mi na začátku dávala zabrat, abych se k ní vrátila a dala jí ještě šanci. Ale pak mě začala bavit a slupla jsem ji jak malinu. Pamatuji si že jsem chtěla pokračování, ale když jsem se dozvěděla že není o stejných postavách už jsem se na další díly nepodívala.

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Sice jsem viděla první film, ale ten mě tak zaujal, že jsem byla zvědavá na zpracování knihy a šla jsem ji objednat. Knihu jsem přečetla za jeden pouhý den a asi se mi víc líbil film, každopádně teď to udělám naopak, a přečtu si první další díly a pak až zkouknu film :D

Džínsový denník 2 Džínsový denník 2 Zuzana Šulajová

Sice jsem knihu četla už před čtyřmi roky ale stále si pamatuji, jak jsem se od ní nemohla odtrhnout a přemlouvala kamarádky ať si jí přečtou taky. Ani mi nevadilo že jsem nečetla 1. díl. Četla jsem ji 2x a klidně bych si ji ještě někdy přečetla :-)

23.05.2020 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Do asi přibližně 71 stránky čtení jsem tuto knihu chtěla zavrhnout, protože mě vůbec nebavila a nechápala jsem jak této knize mohou dát ocenění Bestseller. Ale i tak jsem jí dávala naděje a četla jsem dál a vyplatilo se to, sice se mi do ní moc nechtělo, ale když jsem začala číst nemohla jsem přestat. Po dočtení poslední stránky jsem se vrhla na film a byla jsem znechucená... Ve filmu je to až moc přehnané a celkově ten film je strašný.. Knížka se nedá srovnat s filmem..