vandalindakova vandalindakova komentáře u knih

Pro fanoušky Harryho Pottera prostě must have! Nádherně zpracované a jsem zvědavá, jestli vyjdou i další. :)

07.02.2016

První První Kiera Cass

Knížka, pro kterou jsem si musela do knihkupectví dojít, hned jak vyšla. Po předchozích dvou dílech jsem na ní byla natěšená. A nezklamala. Děj mě opět pohltil a knížku jsem měla zase za jeden den přečtenou. U některých částí jsem měla zatajený dech, a to hlavně ke konci. Už se těším, až u nás vyjde The Heir. :)

07.02.2016 5 z 5

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Knížka byla celkem super, jen jsem měla pocit, že se vše dělo moc rychle, ale to mám u každé knížky, do které se začtu a mám jí hned přečtenou. :D Z Ebony jsem byla vyřízená, jak byla paličatá a na ostatní kolikrát i nepříjemná. Jsem zvědavá, jestli vyjdou i další díly, poud ne, tak se na ně vrhnu v angličtině. :)

07.02.2016 3 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Můj nejoblíbenější díl celé série. Přijde mi, že je nejvíc ze všech zaměřený na Bradavice. Zbožňuju Freda a George, kteří tam vymyslí nejednu lumpárnu proti té ropuše Umbridgeové. :D

17.01.2016 5 z 5