valerie420 valerie420 komentáře u knih

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Jsem ráda, že jsem se ke knize dostala díky čtenářské výzvě. Jako další mám v plánu číst Svědectví a potom bych se chtěla podívat na seriál, který má vysoké hodnocení. Příběh služebnice se dotýká problémů dnešní společnosti a i proto mi příběh přišel velmi zajímavý a čtivý. Přesto je kniha náročnější a právě proto jsem se rozhodla, si místo knihy poslechnout audioknihu. Vřele doporučuji těm, kdo váhají s přečtením. Díky poslechu je kniha, alespoň podle mého názoru, stravitelnější a mám z ní lepší dojem. Doufám, že jsem tím neporušila nějaká pravidla o čtenářské výzvě. Nevím, jestli jsou audioknihy dovolené. Ale je to moje výzva a já mám splněno!:)

17.08.2022 4 z 5

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Úžasná knížka! Tohle přesně jsem potřebovala! Odpočinout si od náročnějších knížek plných zvratů a dramat. Vůně kávy na mě dýchala z každé stránky knihy! Několikrát jsem si při čtení prostě musela jít udělat svoji oblíbenou kávu. A ty skořicové rolky? Prostě se Vám z toho sbíhají sliny. Chápu, že někomu může v knize chybět víc akce, ale o tohle podle mě v knize jde. Odpočnout si u pohodového příběhu, který každého zahřaje. Nevím, co víc se hodí k podzimnímu počasí víc, než tato knížka, káva a něco sladkého na zub.

28.10.2023 5 z 5

Dámy a pánové Dámy a pánové Terry Pratchett

Miluju čarodějky ze Zeměplochy!

30.07.2022 5 z 5

Nebe po bouři Nebe po bouři Sabaa Tahir

Krásně napsané zakončení celé série.

11.05.2023 4 z 5