Tomread Tomread komentáře u knih

Hra Hra Leopoldo Gout

Super záležitost! Sotva se začtete, zjistíte, že jste na konci příběhu. Děj má spád a rychle ubíhá. Přebal knížky super, grafika super, jediné, co by se dalo vytknout jsou některé moc přestřelené pasáže. Ale co, knížka má bavit a mě bavila moc, těším se na pokračování :)

10.04.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Výborná záležitost od začátku do konce. Autor vás drží neustále v napětí, žádná hluchá místa, všechno do sebe krásně zapadá. Prostě standard, na jaký jsem si u Chrise Cartera zvykl. Rozhodně jedna z nejpovedenějších sérií.

09.10.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Pro mě trošku zklamání. První díl v sérii je rozhodně lepší. Že se terčem zločinu stala opět Munchova rodina, nad tím bych mávl rukou. Co mi vyloženě vadilo, byly kapitoly, kdy Mia v sobě řeší své sebevražedné sklony, Sigrid, Hytra, bla bla...pořád dokola, až jsem měl pocit, že některé kapitoly čtu 2x.

06.07.2017 3 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Všichni to znáte, čtete knížku a nedokážete se od ní odtrhnout. To ovšem neplatí v tomto případě. Je to nuda od začátku do konce. Děj nemá žádný spád, zabíjí ho neustálé detailní popisování všeho. Hlavní hrdinka je těžko uvěřitelná, je to prvotřídní sociopat se schopnostmi MacGyvera :D Čtení jsem odkládal a vyloženě se do něho nutil. Námět výborný, ale určitě se z něj dalo vytěžit více.

06.07.2017 2 z 5