TheBookReaderM TheBookReaderM komentáře u knih

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Je velmi obtížné zhodnotit tuto knihu, jelikož se mi na jednu stranu velmi líbila, ale na tu druhou až tolik ne. Jsou ve mě takové smíšené pocity především ohledně hlavních postav. Myslím si, že autorka se velmi snažila o to, aby se čtenářům postavy přirostly k srdci a soucítili s nimi, prožívali jejich bolest a všemožná trápení, ale mám takový pocit, že v mém případě to nevyšlo. Postavy mi byly docela nesympatické a protivné. Celkově byly hlavní postavy můj největší problém. Příběh byl poměrně jednoduchý, ale nikterak neurazil.

26.08.2019 4 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Výborný reteling, který mě dojal, pobavil a zároveň mě nenechal od knihy odejít. Kromě toho, že se kniha čte skoro sama, tak musím vyzdvihnout svět, ve kterém se děj odehrává (naprosto mě uchvátil). K této knize se budu vracet velmi ráda.

26.08.2019 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

I přestože jsem se k těmto knihám dostala tou největší náhodou, tak se téměř ihned stala tato triologie jednou z mých nejoblíbenějších. Je to opravdu výborné dílo, které si podle mého názoru zamilují všichni čtenáři Young Adult žánru.

25.08.2019 5 z 5