TheB TheB komentáře u knih

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Na začátku mě zaskočilo, že kniha je z pohledu Isabeau a Logana. Myslela jsem, že to bude normálně pokračování prvního dílu z pohledu Lucy a Solange. To mě trochu zklamalo, ale když jsem se do knihy začetla, tak se mi líbila.

24.07.2014 4 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Poslední díl byl takový smutnější. Byl už spíš jen o Janie, jak se prokousává životem, jak se bojí budoucnosti. Ale kniha se mi líbila i tak.Líbila se mi celá série, každou knížku jsem přečetla za jeden den. Líbí se mi nápad, který autorka měla a mně (narozdíl od ostatních) se i líbilo, jak si s tímhle nápadem autorka poradila. V knížkách se dokonce někdy stalo něco, co jsem tak úplně nečekala. Což teda není moc běžné, v ostatních knihách se naopak často stane to, co čekáte už od začátku knihy.
Taky se mi na druhém a třetím dílu líbilo to, že na začátku knihy nebylo okecávání, co bylo v knize přechozí. To nesnášim (hlavně když jsem tu předchozí knihu před chvíli dočetla).

09.07.2014 4 z 5

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Takhle kniha se mi líbila asi nejvíce z celé série. Byla taková nejakčnější. Taky jsem se u ní párkrát se srdce zasmála. Jinak kniha samozřejmě vtipná nebyla. Mně se kniha líbila moc :)

09.07.2014 4 z 5