TessDragon TessDragon komentáře u knih

Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Ryan Burton

Komiks o Stephenii Meyerové.O tom jak vznikla Twilight saga,o Forks....Rozhodně skvělá knížka,kterou by si měl každý fanoušek pořídit.;)

10.07.2012 5 z 5

Leonardo DiCaprio - Životopis Leonardo DiCaprio - Životopis Nancy Krulik

Životopis Leonarda DiCapria - jednoho z nejlepších a nejúspěšnějších herců dnešní doby. Moc zajímavý životopis s fotkami a testem o Leovi.

03.07.2012 5 z 5

Leonardo DiCaprio - Moderní Romeo Leonardo DiCaprio - Moderní Romeo Grace Catalano

Biografie Leonarda DiCapria. Jednoho z nejúspěšnějších herců dnešní doby. Vřele doporučuji.

Záhadný Titanic Záhadný Titanic Robin Gardiner

Další teorie ze strany Gardinera a Vata. Rozhodně zajímavá kniha, která stojí za přečtení, hlavně pro fanoušky Titanicu.

03.07.2012 5 z 5

Titanic, loď, která se nikdy nepotopila? Titanic, loď, která se nikdy nepotopila? Robin Gardiner

Zajímavá teorie o tom, že se Titanic možná vůbec nepotopil. Velmi zajímavé, vřele doporučuji.

Adam půjde do školy Adam půjde do školy Milada Motlová

Další knížka o Adamovi a jeho rodině. Pěkně ilustrovaná, poučná knížka pro děti, co se chystají do školy. ;)

Svět vzhůru nohama Svět vzhůru nohama Nicole Burnham

Moc pěkná zamilovaná knížka, hlavně pro náctileté dívky. Ale připadala mi taková krátká, ne moc dobře ukončená. Uvidíme, jestli bude pokračování.

02.07.2012 4 z 5

Příliš pozdě na slzy Příliš pozdě na slzy Alex McAulay

Tu knížku si původně půjčila ségra, ale mě už podle anotace velmi zaujala. Takže jsem si ji půjčila zas já od ní a rozhodně toho nelituji. Ta knížka byla prostě bombastická! Tohle zažít, to ve vás něco zanechá. Rozhodně jsem Anně držela palce. Rozhodně doporučuji.

Pes ve stáří Pes ve stáří Heike Schmidt-Röger

Moc pěkná knížka o pejscích "v důchodu". Dozvíte se tam spoustu užitečných věcí. Vřele doporučuji pro majitele chlupáčů. ;)

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Jurský park = film mého dětství. :D Takže jsem si musela přečíst i knihu. Ale kniha je docela dost jiná než film, snad jen postavy zůstaly. Ale i tak doporučuji. ;)

02.07.2012 4 z 5

Titanic: Deník dívky z roku 1912 Titanic: Deník dívky z roku 1912 Ellen Emerson White

Jako správný fanoušek Titanicu jsem si to musela přečíst a nelituju. Tahle knížka mě navedla na další knížky z Můj příběh a rozhodně nelituju. Margaret mi bylo moc líto.

02.07.2012 5 z 5

Země, můj zadek a další velký kulatý věci Země, můj zadek a další velký kulatý věci Carolyn Mackler

Velmi vtipně pojatá knížka 15-leté Virginie a její rodiny. Člověk nemusí být štíhlý, aby se do něho někdo zamiloval. ;)

Knížka pro Adama a Evu Knížka pro Adama a Evu Milada Motlová

Pěkná a hlavně poučná a zajímavá knížka ve které vás doprovází Adam a Eva a jejich rodina. Na konci jsou moc pěkné omalovánky. ;)

02.07.2012 5 z 5

Kráska a zvíře - Nekrásnější příběhy Kráska a zvíře - Nekrásnější příběhy Walt Disney

Nádherný disney příběh. Pro děti skvělá ilustrovaná knížka podle filmu. ;)