Leonardo DiCaprio - Životopis

Leonardo DiCaprio - Životopis https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127304/bmid_leonardo-dicaprio-zivotopis-127304.jpg 4 19 3

WeirdoAnne
19.03.2021 3 z 5

Rychlovka, která se přečte na posezení v kavárně (v dnešní době spíš v pokoji v rámci prokrastinace nad věcmi do školy :D). Pamatuju si dobu, kdy jsem byla do Leonarda bezhlavě zamilovaná a jako snad skoro každá puberťačka jsem litovala, že jsem se narodila do špatné doby, pokud jde o mladé talentované hezounky devadesátek jako Leo, River Phoenix apod...Tehdy jsem z knihy byla nadšená a skákala jsem štěstím, když jsem ji v antikvariátu našla.
Kvíz na konci knihy mě bavil, dozvěděla jsem se o Leovi několik zajímavých věcí, ale i přesto jsem od toho holt čekala něco víc. Ano vím, je to jen pár stránek, tenoučká knížka. Uvědomuju si, že to je jen malá příručka, ale přesto mi něco chybělo. Nemluvě o jejím stáří. Už by to chtělo něco aktuálnějšího.

dexterman
07.01.2018 3 z 5

Počtení to je docela fajn . Vzhledem k datu vydání však velice neaktuální . Což nemůžu hodnotit kladně . Už by to chtělo něco novějšího o tomto herci . Přece jen se od doby natočení filmu Titanic stala spousta věcí .

TessDragon
03.07.2012 5 z 5

Životopis Leonarda DiCapria - jednoho z nejlepších a nejúspěšnějších herců dnešní doby. Moc zajímavý životopis s fotkami a testem o Leovi.

herci

Nancy Krulik