Terula018 Terula018 komentáře u knih

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Do knihy jsem se naprosto zamilovala. Postavy Alexe i Henryho jsou tak sympatické a přirozené, že není těžké, je mít ráda. Celý příběh mě naprosto nadchnul. Od začátku do konce, nenudila jsem se ani chvilku. Příběh je propracovaný a navzdory některým názorům, že je kniha nabitá sexem, si myslím, že to rozhodně není to nejdůležitější, o co tam jde. A hlavně, není nabitá sexem :D Dva lidi se milují a chtějí spolu být, nevidím na tom nic špatnýho. A že v tom je sex? Tak ať. Celý příběh ve mě probudil emoce, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám..

05.02.2021 5 z 5

Hořící království Hořící království Sally Green

Za mě nejlepší z dílů. Catherine přestala být tak otravná a konečně se rozhodla. Její volbu jsem tak nějak čekala, ale druhého muže je mi i tak líto.. Koho nenávidím nejvíc je princ Harrold. Kdykoliv se objevil, bylo mi fyzicky zle. A děsí mě fakt, jak věrně autorka dokázala popsat jeho krutou a šílenou povahu. Děj se mi líbil, všechno krásně gradoval a v některých chvílích jsem nemohla dýchat.. Navzdory některým komentářům tady, mi urychlený konec nevadí. Podle mě do sebe všechno krásně zapadlo. Navíc série skončila dobře a to hodně ulevilo mému srdci. Rozhodně celou sérii doporučuju.

01.02.2021 5 z 5

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Ubrala jsem hvězdičku, protože mě neskutečně štvala Catherine. Zpočátku jsem jí hrozně obdivovala a měla jsem jí strašně ráda. V průběhu knihy mě ale začala tak prudit, že kdykoliv se objevila její kapitola, měla jsem chuť knihu odnést na druhou stranu domu.. Jinak příběh se mi moc líbí. Celé je to super nápad a krásně se čte. Jen Tash mohla dostat víc prostoru..

01.02.2021 3 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Protože se nerada loučím s postavami z knih, po této knize jsem sáhla vlastně jen proto, že jsem toužila po pokračování příběhu o Clary a Jacovi. Ale než jsem si stačila všimnout, že tam více nejsou než jsou, zamilovala jsem si příběh neskutečně moc. Emma, Julián i ostatní Blackthornovi sourozenci jsou pro mě srdcová záležitost. A paradoxně v tom, co tu lidem nejvíce vadí, rozsáhlé popisy citů a procházení vnitřním světem postav, jsem se já úplně libě vyžívala. Příběh mě pohltil tak, že jsem nedočkavě sahala po knize oba dny, protože jen tolik mi zabralo jí přečíst.

23.01.2021

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Kniha mě příjemně překvapila. Místy na mě byla možná až moc detailní, ale příběh byl velmi zajímavý. Postavy jsem si zamilovala ihned, jen k Veliteli žádný vztah nemám a občas mi dost vadil. Moc se těším na další díl

15.02.2021 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Kniha se mi líbila. Ze začátku jsem se teda musela vyloženě nutit ke čtení, ale po chvíli už to začalo pěkně odsejpat. Postavy jsem si zamilovala, rozhodně doporučuju.

01.02.2021 4 z 5