terri9038 terri9038 komentáře u knih

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Bylo to skvělé. Jsem ráda že nakl. plánuje vydání druhého dílu na leden 2022. Konečně

14.08.2021 5 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Celá série sedmého nebe je tak úžasná že ani nevím kde mám začít. V infernu jsou okamžiky kdy nevím jestli plakat nebo se smát. I když na pláč i smích v určitých částech došlo. Pri čtení má člověk od začátku do konce husí kůži. Už dlouho se mi nestalo abych pořád kontrolovala knihu kolik mi ještě zbývá stran s doufanim že přece ještě nemůže být konec. Už se těším na poslední díl a nevím jak se mi podaří to čekání vydržet a nevyskocit napětím z kůže :).

14.09.2019 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Pěkná knížka ale přijde mi jako by spisovatelka trošku vykradla Whitney od mcnaughtove ????????

18.06.2020

Soudný den Soudný den Adriana Michálková

Knihu jsem četla téměř bez dechu a napjatá jak to s třemi provokatéry nakonec dopadne... Můžu říct že za posledních pár let jsem nečetla sérii jako je tahle. Co chytí za srdce a nemůžete se od ní odtrhnout a pořád kontrolujte stránky jestli jich je ještě pořád dost. Chcete vědět jak to dopadne ale zároveň nechcete aby příběh skončil. V jednu chvíli vás rozesměje v další rozplace a trnete strachy aby vše dopadlo jak má. Jediné v co doufám do budoucna je, že úžasná autorka Adrianka bude někdy v budoucnu s jejich příběhem pokračovat :)

02.11.2019 5 z 5