TerkaM TerkaM komentáře u knih

Nicka dobývá Ameriku: strastiplná pouť české studentky Nicka dobývá Ameriku: strastiplná pouť české studentky Veronika Valentová

Ze začátku mi kniha přišla taková nijaká,.. zklamalo mě, že se na tom táboře tvůrčího psaní moc nezabývala a dále to, že se v Americe odehrávaly jen asi tři kapitoly,.. nepůjčila jsem si ji z knihovny kvůli Americe, ale hlavně kvůli tomu psaní. Pak se začala kniha vylepšovat a já si oblíbila i hlavní hrdinku, proto dávám čtyři hvězdičky. :)

02.11.2014 4 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Velmi dobrý nápad ve čtivém zpracování. Už jen proto dávám plný počet hvězd. :)

28.09.2014 5 z 5

Leda Leda Ed O'Connor

Knihu jsem jednoho dne viděla v knihovně a tak jsem si ji vzhledem k anotaci půjčila :) a je to už sice delší doba, ale opravdu se mi ta kniha líbila a nemůžu než jinak než to doporučit :)

17.12.2013 5 z 5

Ilúzie Ilúzie Aprilynne Pike

Určitě si celou tu sérii budu muset přečíst znovu a musím někde sehnat i poslední díl, protože si už pořádně po tom roce nepamatuji o čem to vlastně je, ale vím, že se mi to četlo dobře, takže toho určitě nebudu litovat, když si to přečtu znovu :)

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Velmi dobrá kniha, četla se mi opravdu moc dobře :)

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Četla jsem všechny díly, teda až na ten poslední, který jsem nenašla v knihovně vlastně ani teď, po necelém roce, kdy jsem tuto sérii četla.. a přečetla jsem ji jedním dechem, to je vlastně tak jediné co si pamatuji - asi si budu muset osvěžit paměť a přečíst si ji znovu :)

Zemřela jako Sadie Zemřela jako Sadie Ed McBain

Knihu jsem přečetla celou, ačkoli jsem vlastně celý děj předvídala, ale berme to tak, že jsem to chtěla mít rychle přečtené a nechtěla jsem to jen tak odložit... něco mě stále nutilo číst. Navíc to nebylo dlouhé. Celkově mi to ale přišlo jako plýtvání papírem.

14.12.2013 3 z 5