terka9397 terka9397 komentáře u knih

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Tak knihu jsem přečetla jedním dechem. Je to opravdu skvěle propracovaná kniha. Líbila se mi hlavní postava Raven- Jane která není tuctová holka která se může schovat za tyčí od smetáku :D. Těším se na pokračování této série.

27.05.2015

Temná horečka Temná horečka Karen Marie Moning

Úžasně napsaná kniha. Děj mě naprosto pohltil tudíž je smutné že čtvrté pokračování této série v ČR nevyšlo a zřejmě ani nevyjde. Hrdinka se změní z ustrašené dívky ve statečnou ženu. Ovšem snad nejzáhadnější postavou je sám hrdina. Pokud je hrdina. Kniha která obsahuje tajemství, humor, akci a prozatím lehké erotické jiskření. Sladké řečičky nemají v knize místo. :-)

08.02.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Úžasná trilogie. Skvěle zakončená. K této sérii se určitě během let ráda vrátím.

13.02.2015

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Keri Arthur

Jako vždy mě pobavilo dilema Riley mezi Quinnem a Kellenem. Ta holka se doslova rozhoduje dolními partiemi. Ale musela jsem zatleskat když konečně Quinna odkopla. Jinak příběh sám o sobě poutavý. Rhoanovo role opět nezklamala. Jeho fráze když si začneš se sestrou ohlédni se jestli za tebou nestojím. Konečně zafungovala když padouchovi odpráskl mozek. Dávám 5 hvězd. :-)

22.03.2015 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Jelikož jsem čekala, na vydání dalšího dílu mé oblíbené knihy a nudila se, šáhla jsem v knihkupectví po Nocte. Přečetla si o čem kniha je (s tím že jsem četla i horší) a hodila ji do košíku. Doma jsem se k mému údivu do knihy začetla. Sosala kapitolu po kapitole, a čekala co bude na konci knihy. Když jsem dočetla knihu doslova a do písmene.... Wtf? Takový konec jsem nečekala. Vrátila jsem se na poslední kapitolu, doufajíc že to zřejmě bude jinak. Ale nebylo a nakonec jsem se rozesmála nad tím,jak brilantně je to vymyšlené. Za mě všech 5 hvězd a palec hore :-)

18.01.2016 5 z 5

Markýzova milenka Markýzova milenka Linda Sole