terka9397 terka9397 komentáře u knih

Nocte Nocte Courtney Cole

Jelikož jsem čekala, na vydání dalšího dílu mé oblíbené knihy a nudila se, šáhla jsem v knihkupectví po Nocte. Přečetla si o čem kniha je (s tím že jsem četla i horší) a hodila ji do košíku. Doma jsem se k mému údivu do knihy začetla. Sosala kapitolu po kapitole, a čekala co bude na konci knihy. Když jsem dočetla knihu doslova a do písmene.... Wtf? Takový konec jsem nečekala. Vrátila jsem se na poslední kapitolu, doufajíc že to zřejmě bude jinak. Ale nebylo a nakonec jsem se rozesmála nad tím,jak brilantně je to vymyšlené. Za mě všech 5 hvězd a palec hore :-)

18.01.2016 5 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Tak knihu jsem přečetla jedním dechem. Je to opravdu skvěle propracovaná kniha. Líbila se mi hlavní postava Raven- Jane která není tuctová holka která se může schovat za tyčí od smetáku :D. Těším se na pokračování této série.

27.05.2015

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Keri Arthur

Jako vždy mě pobavilo dilema Riley mezi Quinnem a Kellenem. Ta holka se doslova rozhoduje dolními partiemi. Ale musela jsem zatleskat když konečně Quinna odkopla. Jinak příběh sám o sobě poutavý. Rhoanovo role opět nezklamala. Jeho fráze když si začneš se sestrou ohlédni se jestli za tebou nestojím. Konečně zafungovala když padouchovi odpráskl mozek. Dávám 5 hvězd. :-)

22.03.2015 5 z 5

Markýzova milenka Markýzova milenka Linda Sole

Knihu doporučuji :-)

14.02.2015 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Úžasná trilogie. Skvěle zakončená. K této sérii se určitě během let ráda vrátím.

13.02.2015

Temná horečka Temná horečka Karen Marie Moning

Úžasně napsaná kniha. Děj mě naprosto pohltil tudíž je smutné že čtvrté pokračování této série v ČR nevyšlo a zřejmě ani nevyjde. Hrdinka se změní z ustrašené dívky ve statečnou ženu. Ovšem snad nejzáhadnější postavou je sám hrdina. Pokud je hrdina. Kniha která obsahuje tajemství, humor, akci a prozatím lehké erotické jiskření. Sladké řečičky nemají v knize místo. :-)

08.02.2015 5 z 5