tereza4227 tereza4227 komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Bude to znít divně, ale potěšil mě konec. Konečně něco, co nekončí přesladce pohádkově.

Na Věrnosti Na Věrnosti Tana French

Kniha ve mně vyvolala správný emoce - vztek a smutek. To holt k tomuhle žánru patří. Příběh celkem mile překvapil, četlo se to dobře a některý pasáže opravdu nutily číst dál a dál. Pro mě zatím jediná knížka, kterou jsem od této autorky četla, ale už mi leží v knihovně "V lesích" ;)

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Super! Emoce jak na horský dráze, autorka si přehazovala moje názory na hlavní postavy jak tenisovej míček. Obrovská dávka manipulace a překvapení.

17.01.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

To je tak špatně napsaný, že popularitu knihy opravdu nechápu. Nejdřív jsem si říkala, že jsem moc náročná a neměla bych od toho očekávat nic víc než oddychovku. Ale při tomhle si člověk ani neodpočine, poněvadž při každý druhý stránce kroutí očima a říká si "no to si ta ženská dělá srandu, ne?!" Slovní zásoba a stavba vět na úrovni základní školy. Deset věcí používaných stále dokola. Zkoušela jsem to číst dvakrát a poslouchat jako audio knihu. Snaha byla, ale přelouskat se to nedalo...

17.01.2017 odpad!