tereza3886 tereza3886 komentáře u knih

Spasitel Spasitel Andy Weir

Moje první kniha od autora a celkově i ze sci-fi žánru a musím říct, že pecka! Příběh je hned od začátku napínavý a celou dobu vás nenechá odpočinout. Vědecké části člověk rozumí a není to moc složité, pro lepší představení si kosmické lodi je tam i schéma! Rozhodně si přečtu i další

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Knihu bych doporučila někomu kdo teprve chce nebo s fantasy začíná. Příběh je celkem jednoduchý, ale nějaké zápletky se zde také najdou. Hlavní hrdinka je docela chytrá a je zde zajímavý magický systém.

27.01.2022 3 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

úžasná kniha! krásná volba slov, zvrat, enemies to "lovers", trochu nadpřirozena, láska, démoni

27.01.2022 5 z 5

Dievča mora Dievča mora Adrienne Young

Napínavý děj, který se nejdříve zdá jednoduchý ale jedno nebo dvě překvapení se objeví, která jsem nečekala. Hlavní hrdinka je celkem chytrá a ne moc otravná, což je plus! Je zde trocha romantiky, prvek "found family", ale postava Westa mi nesedla.

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

knížka mě bohužel vůbec nebavila. Je vyprávěna z úhlů 5 postav a jen jedna mě bavila aspoň trochu. trochu zklamání

27.01.2022 2 z 5

Zázrak v Andách: 72 dní v Andách a moje dlouhá cesta domů Zázrak v Andách: 72 dní v Andách a moje dlouhá cesta domů Nando Parrado

čtivé a děsivé