Terez_Proskova Terez_Proskova komentáře u knih

Byla jsem otrokyní Byla jsem otrokyní Mende Nazer

Pro mě první ,,dospělácká” kniha, kterou jsem dostala od babičky. Knihu jsem dostala, když mi bylo 14 a musím říct, ze když jsem ji četla nedávno v mých 23 letech - byla to neskutecna nostalgie. Nicméně tím chci rict, ze kniha je opravdu krásně čtivá, zajímavá a zaujme opravdu každého bez rozdílu věku!

22.10.2020 5 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Naprosto skvely thriller, který jsem zhltla během dvou večerů. A musím se přiznat, že jsem nakonec Willa litovala.

25.12.2019 5 z 5

Naivní manželka Naivní manželka Amy Lloyd

Knihu jsem přečetla jedním dechem během jednoho dne. Pro mě překvapivý konec - nicméně na přečtení určitě doporučuji :-). Ale pokud čekáte nějaké extrémní brutálnosti jako já - tak těch se nedočkáte.

12.09.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Během jednoho dne přečtené :-) úžasné

22.09.2017 5 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

(SPOILER) Pardon - musím využít vulgárního slova - jsem fakt nasrana. Jak já nesnáším takové konce! Ten konec mi zkazil celý požitek z knihy.

04.01.2022 2 z 5

Naposledy viděná Naposledy viděná Nina Laurin

Na knihu jsem se neskutečně těšila - ale bohužel. Za mě bída a utrpení :-D. Knihu jsem sice přečetla během jednoho dne, ale myslím, že do toho autorka dala málo a z tohoto tématu mohla dostat víc. Nehledě na to, že hlavní postava mi byla neskutečně nesympatická a měla jsem pocit, že kdybych jí mohla z té knihy vytáhnout, tak jí i proplesknu :-D

19.09.2019 5 z 5

Neznáš mě Neznáš mě Imran Mahmood

Mně osobně dost vadil styl psaní autora. I když se mi to běžně nestává, tak jsem knihu několikrát musela odložit, protože jsem se místy opravdu nudila. Ačkoliv mám ráda otevřené konce knih, tak tady to podle mě bylo vyloženě utrpení.

19.09.2019 2 z 5