Tejuna Tejuna komentáře u knih

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Prosím, řekne mi někdo co má autorka za problém s tím jídlem? Při čtení má člověk pocit, že jeden chlap dokáže spořádat několik kilogramu jídla na posezení, to se bohužel děje v cele knize dokáže to být dost otravné, ale jinak byla kniha fajn a Zoe i Trevora jsem si oblíbila. Kdo má rád jednoduchou romantiku, určitě bude knihou nadšený.
PS: osloveni BEJBY vážně není sexy ????

11.09.2020 4 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Tak tohle byla fajn čtení.... Autorka krásně poukázala na problém dnešní doby a sociálních síti celkově, kniha byla skvěle napsána, četla se sama. Dokázala jsem soucítit s každou postavou, nejvíce mě asi zasáhl příběh Sally.
Ve zkratce to bylo milé, oddechové čtení a určitě mrknu po jiných knihách autorky.

06.09.2020 4 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Kniha byla trochu slabší, než maminčin mazánek, bohužel jsem občas měla tendenci knihu odložit, ale v druhé polovině příběh nabral spád. Autorka možná zbytečně přidává vedlejší linie a tak se občas kniha stává matoucí, to bohužel platí i o počtu postav.
Závěrem, kniha rozhodně neurazí, ale ani nenadchne.

06.09.2020 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Opět krásná a čtiva kniha.

Samozřejmě u těchto knih člověk předem ví jak kniha skončí, takže je musí brat spíše jako odpočinkové čtení, ale s tím každý kdo zná autorku už počítá. Je dobré tyto knihy prokládat jiným čtením, aby neztrácely na atraktivitě, každopádně jsem si čtení jako vždy užila a velice se těším na další knihu.

30.08.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Musím říct, že každou další knihou si mě autorka získává víc a víc! Opět mě kniha vtáhla a nepustila (a to není zrovna štíhlice) kdo má rád milé a pohodové čtení ve kterém, ale nalezne i kapku vážnějších témat, kniha se mu bude líbit.

30.08.2020 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Příjemná kniha, jede sice podle klasického scénáře, ale stylem psaní je jedinečná, navíc dlouho jsem se u knihy takhle nezasmála.

17.08.2020 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Opravdu skvělá oddechová kniha, při čtení se člověk vcítí do hlavní hrdinky a 400 str uběhne lusknutím prstu. Rada se k ní vrátím a určitě sáhnu po dalším dílu ze série.

16.08.2020 5 z 5

Vzpomínky Hitlerovy pokojské Vzpomínky Hitlerovy pokojské Anna Plaim

Kniha nebyla špatná, ale pokud má člověk přehled o tomto tématu, bohužel žádné velké novinky nepřináší. Jednohubka která neurazí ani nenadchne.

16.08.2020 3 z 5