tatafa Online tatafa komentáře u knih

Cesta zpátky Cesta zpátky Jana Kratochvílová

Krásná a velice čtivá kniha, jen, z mého pohledu, trochu méně zajímavý, než ostatní autorčiny knihy. Mohu jen doporučit.

Prohraná sázka Prohraná sázka Jana Kratochvílová

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit.

Noc vlčice Noc vlčice Henri Loevenbruck

Velice zajímavá fantasy série, která nemá "klasickou šablonu" děje, jako mnohé série. Krásná, čtivá a napínavá. Prostě mohu jen doporučit!

Válka vlků Válka vlků Henri Loevenbruck

Trampoty na pokračování Trampoty na pokračování Vlastislav Toman

Krásný, napínavý příběh, u kterého mi bylo velice líto, že nemohu být součástí děje. Opět jedna z knížek, která pro mne nese pocit nostalgie, že tyto časy jsou už dávno pryč a už se nevrátí. Vřele doporučuji!

07.01.2017 5 z 5

Loď Ahój aneb Svéráz národního vodáctví Loď Ahój aneb Svéráz národního vodáctví Ondřej Vitouš

Krásné a zajímavé vodácké příběhy, které jsou plné pohody a léta. Nicméně možná tím, že jsou psané v dnešní době, na Šmídovu trilogii o vodácích prostě nemají. Přesto vřele doporučuji!

Morče ve skleníku Morče ve skleníku Lucy Daniels

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Bígl hledá kamarádku Bígl hledá kamarádku Lucy Daniels

Opuštěná kobylka Opuštěná kobylka Lucy Daniels