Kočka v hrobce

Další dobrodružství, které prožívají Mandy a James – ochránci zvířat, jsou skoro strašidelná. Mandy totiž poslední dobou pronásledují děsivé sny, ve kterých vystupuje záhadná přízračná kočka. K tomu se ztratila její kočičí kamarádka Bětuška. Chce snad přízrak Mandy něco důležitého sdělit? Jak záhada dopadne si přečtete v novém příběhu oblíbených hrdinů Mandy a Jamese....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26228/kocka-v-hrobce-26228.jpg 3.948

Archa zvířat 2.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Cat in the Crypt, 1999

Kniha Kočka v hrobce

Gabriela_K
04.11.2020

Kniha byla fajn. Předchozí díly jsem nečetla, ale neměla jsem pocit, že bych se kvůli tomu nějak ztrácela. Jak se píše v knize, je určena pro čtenáře od 9 let, ty to bude určitě bavit.
Kolem 85. strany nastal zvrat, který mi zážitek z knihy vylepšil. Nakonec tedy 4*.

Knihomolka506
30.03.2020

Další napínavý příběh ze série Archa zvířat. Mandy se zdají sny o kočce a v ten den se ztratí kočka od faráře, který zemřel. Co to má znamenat? Chci ji kočka něco říct? Dětská četba, ale pořád stejně dobrodružná a zábavná :-)

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

TessDragon
14.09.2012

Jak já milovala Archu zvířat,Mandy a Jamese a spoustu zvířátek,co se tam objevila.Knížka je od 9 let,je to nádherný dětský příběh plný zvířátek,přátelství a důvěry.Jako malá jsem ji přímo ''žrala'' a přečetla jsem celou sérii. ;)

Mrs.Domis
08.02.2012

dobrá knížka, trošku i strašidelná:D, zábavná