999sunnycat999 999sunnycat999 komentáře u knih

Zločin a trest Zločin a trest Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Úžasná kniha. Už to je nějaký čas zpátky, kdy jsem jí četla, ale její socio-ideologicko-psychologický nadhled a pojetí ve mně nechalo velmi hluboké emoce i vzpomínky. Vřele doporučuji.

24.05.2018 5 z 5

Jak využít pro zdraví potraviny a byliny podle znalostí tradiční čínské medicíny Jak využít pro zdraví potraviny a byliny podle znalostí tradiční čínské medicíny Čang Ifang

Obsah knihy odpovídá názvu, ale chybí mi zde nějaké souhrnné přehledné tabulky a rejstřík. Obecně by se kniha dala rozšířit, ale pro začátek to stačí. Hlavní je přece pochopit princip, že ano. :)

08.03.2020 4 z 5

Umění milovat Umění milovat Erich Fromm

Tato knížka člověku velmi pomůže. Alespoň mě pomohla. Velmi doporučuju...

30.11.-0001 5 z 5

Anatomie emocí Anatomie emocí Stanley Keleman

Bohužel mi příjde, že z cca 200 stránek textu by se obsah dal shrnout na 20. Co bych vytáhla, je zajímavý pohled na "anatomii emocí" + typy člověka dle principů tohoto členění. Avšak způsob, jak rozeznávat jednotlivé "stavy" je stále stejný a netřeba jej popisovat tak roztahaně.

01.01.2020 2 z 5

Tao ženy Tao ženy Maitreyi D. Piontek

Autorka zde předkládá základní principy ženství, nikoli však hluboké myšlenky, jak jsem původně od knížky očekávala. Je napsána lehce roztahaně, ale někomu, kdo s tím začíná, to může vyhovovat. Doporučila bych jich ženám, které začínají se svoji "ženskou" cestou popř. seznamování s "východní filosofií".

01.01.2020 3 z 5

Jak odmalička rozvíjet inteligenci dětí Jak odmalička rozvíjet inteligenci dětí Nessia Laniado

Myslím si, že tato kniha pomůže nejen rodičům, ale i těm, kteří chtějí lépe pochopit systém učení se (sám sebe). :)

10.04.2014 4 z 5