snowpinkee snowpinkee komentáře u knih

Bláznivá svatba Bláznivá svatba Lyn Stone

Příběh mě moc bavil. V této době by se mi i líbilo žít. Líbila se mi i zápletka.

10.11.2018 3 z 5

Čest lorda Bartona Čest lorda Bartona Elizabeth Michaels

Jak se již píše níže. Jednohubečka. Žádný velký zacházení do detailu, děj běží vcelku rychle. Nenadchne-neurazí. Kdo má tento styl rád, tak určitě neprohloupí.

08.11.2018 3 z 5

Demelza - Dáma z chatrče Demelza - Dáma z chatrče Winston Graham

Další díl úplně super. Přečteno jedním dechem. Jen jsem občas nešťastná, že jsem viděla první seriál a potom až čtu knihu. Seriál až tak úplně nesedí podle knihy.

06.11.2018 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

No ty blaho. Z pohledu matky bych snad i rekla, ze tohle neni realne. A ono to je psano clovekem, ktery tohle zazil. Klobouk dolu, jak situace zvladal, a ze vubec jeste i potom mel chut zit a dal bojovat o to svoje misto na svete. Neskutecny pribeh a mistama jsem brecela, a o husi kuzi po celou dobu ani nemluvim.

25.07.2018 5 z 5

Tichý hrdina Tichý hrdina Paula Marshall

Tento příběh se mi moc líbil, i když jsem četla delší dobu tak jsem se udržela v ději.
Sága Schuylerů mě moc baví.

22.07.2018 3 z 5

Kapitánova dáma Kapitánova dáma Paula Marshall

Moc hezky napsano. Konec byl predvidatelny, ale cetlo se to hezky.

10.07.2018 3 z 5

Dotek ohně Dotek ohně Paula Marshall

Moc hezky napsano. Miluju Benátky a v tomto příběhu jsem měla pocit, jako bych jimi sama procházela.

07.07.2018 3 z 5

Nevhodné námluvy Nevhodné námluvy Paula Marshall

Tento příběh se mi líbil. Na par chybek (spíše ztraceno v překladu) byla kniha čtivá, měla spád. Je zde hezky vykresleno tehdejší domácí násilí.

03.07.2018 3 z 5

Podivuhodná pravda Podivuhodná pravda Lyn Stone

Tento romantický příběh se četl vcelku příjemně. Možná jsem čekala maličko více od úvodu. Místy mi příběh přišel nepravděpodobný. Ale dočetla jsem ji do konce a jsem za to ráda. :)

30.06.2018 2 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Pohádka...

30.03.2016

Co můžou muži, můžu i já Co můžou muži, můžu i já Silvia Antalíková

Jsem čerstvá matka (5 měsíců) a během čtení knihy, jsem získala vůči hlavní postavě odpor. Úplnou nenávist a nedokážu si představit že to ženy mohou mít takhle naprogramovaný. Taktéž jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, ale tohle snad ani nemůže v raálným životě být. :) Ale knížka boží. Přečetla jsem ji jedním dechem.

30.03.2016 4 z 5

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Četla jsem ji na porodním sále, super čtení. Musela jsem rychle porodit, zajímalo mě jak to dopadne. :)

26.02.2016 4 z 5