slezmon slezmon komentáře u knih

Honzlová Honzlová Zdena Salivarová

Tutu knížku by si povinně měl přečíst každý, komu se stýská po bývalém režimu.

14.03.2018 5 z 5

Ostrov Fulakona Ostrov Fulakona Eric Lambert

Kdyby nebylo čtenářské výzvy, asi bych po knížce, která se na mě celé dětství dívala z knihovny rodičů, nikdy nesáhl. Děkuji databazeknih.cz , stálo to za to.

12.02.2018 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Asi nejlepší kniha, kterou jsem od "Keplera" četl, ale Svědkyně ohně a Písečný muž mne ještě čekají :-)

01.01.2018 5 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

Od Dána se mi zatím tato kniha líbila nejmíň. Zejména první částí knihy jsem se nemohl prokousat a pořád jsem ji odkládal. Moc slov navíc - jako by bylo potřeba naplnit zadání v počtu stran.

15.12.2017 3 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Rád čtu sci-fi i fantasy, celkem rád čtu i Joonu Linu, ale tato knížka mi připadla jako neuvěřitelná slátanina. Myšlenka zajímavá, ale tolik nelogičností, nesmyslů, zbytečných popisů a epizod jsem nečekal. Připomíná mi to dobrodružné knížky pro -náctileté, kterých někteří autoři dokáží na stejné úrovni vyplivnout dvanáct do roka. Byl by z toho i velmi špatný béčkový film.

21.11.2017 2 z 5

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

Příliš krátké čtení na celou knihu :-)

14.06.2017 3 z 5

Dům za zdí Dům za zdí David Mitchell

Ostatní knihy od Davida Mitchella mi přijdou mnohem lepší. Ale na jedno odpoledne dobrá zábava. Těším se na české vydání The bone clocks, tím anglickým se nějak nemůžu prokousat :-)

09.01.2017 4 z 5