skarabell skarabell komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Jedna z nejlepších knih jaké jsem kdy četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Krásně napsáno a příroda je tu dokonale vyobrazena v písmenkách.. Moc ráda se k ní vrátím

10.01.2021 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Doslova jsem ji zhltla. Určitě stojí za přečtení ne-li jako povinná četba pro školy a pro ty co tíhnou ke komoušům. Myslím že po přečtení každý musí uznat jak se máme skvěle a že není nač si stěžovat...

09.01.2021 5 z 5

Skinheadi Skinheadi John King

Skvělá ve všech směrech. Ráda se k ní vrátím

06.01.2021 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Tím že pocházím z Hodonína a ve Veselí jsme měli babičku a žiju v Praze,tak mi byla knížka velmi blízká. Popis dialektu a slovácké nátury je tak opravdové že sem někdy měla pocit že píše o mých blízkých a od srdce sem se zasmála :) a to by asi nemuselo sednout každému kdo to nezná. Za mě super oddechovka co jsem potřebovala od knížek plných složitých vztahů,tragedií,psychicky narušených myslích a koncetračních táborů.

17.12.2020

Josefův pivovar Josefův pivovar Zlata Svozilová

Dobře se čte,je svižně napsaná a oceňuji ,že je zachované nářečí,jen mám trošku problém se zorientovat o kterém Josefovi je kapitola,,ale k tomu je na začátku vytvořen rodokmenový strom což je super. Za mě skvěle napsané a záživné

08.07.2018 5 z 5