Sisi11 Online Sisi11 komentáře u knih

Kyselina sírová Kyselina sírová Amélie Nothomb

Velmi slabá kniha :( po přečtení Životopisu hladu jsem se těšila na další knihu, ale tato mě opravdu zklamala. Jediné co mě drželo při čtení byl osud a pokračující vztahy postav. Prostředí, kde se vše odehrávalo mě vůbec neoslovilo a myšlenka reality show se mi moc nezamlouvala. Vím, co tím autorka myslela, ale kniha mě zkrátka nebavila.

18.03.2013 3 z 5

Sestry sudičky Sestry sudičky Eleanor Brown

Odpočinkové a nenáročné čtení. Hezky líčený příběh a život rodiny, která žije Shakespearem. Velmi se mi líbilo rodinné zázemí a souznění rodiny. Ale ze všeho nejkrásnější je závěr, u kterého mi ukápla nejedna slza dojetím.

18.03.2013 4 z 5

Už zase skáču přes Merde! Už zase skáču přes Merde! Stephen Clarke

Druhý díl dobrodružství Paula Westa. Ve vtipnosti a čtivosti navazuje na první díl, se kterým jsem si užila legrace až až, a v této knize to nebylo o nic méně. Takže z pokračování jsem byla velmi nadšená a opravdu jsem se bavila.

18.03.2013 5 z 5

Celkem jde o Merde Celkem jde o Merde Stephen Clarke

Třetí pokračování Paulových dobrodružství. Tentokrát se děj odehrává na cestách po USA. Jak se dá očekávat, třetí díl již není tak zábavný a kolikrát jsem se musela do čtení nutit. Po prvním a druhém dílu jsem se těšila na další, ale byl pro mě spíše zklamáním. Kniha to ale není zase tak úplně špatná, dojem z celého příběhu mi nezkazila :)

18.03.2013 3 z 5