siposek siposek komentáře u knih

Madonna - proměny vévodkyně sexu Madonna - proměny vévodkyně sexu Daniel Stern

Hvězdičky kvůli obrázkům a Madonně!

07.11.2016 5 z 5

Tajemství: Kniha vděčnosti Tajemství: Kniha vděčnosti Rhonda Byrne

HEZKÝ DENÍČEK! :)

Hrdina Hrdina Rhonda Byrne

Rád se ke knihám Rhondy Byrne vracím, protože vždycky najdu něco, co jsem předtím neviděl. Děkuju, BRAVO!

Kouzlo Kouzlo Rhonda Byrne

Krásné, jednoduché, praktické a ÚČINNÉ! Děkuju!

Sila Sila Rhonda Byrne

Úžasné, máš naprostou pravdu, Rhondo. Doporučuji!

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Je tu všechno, co člověk potřebuje vědět, jenom záleží na tom, jestli je člověk schopen se na to vyladit. Díky Rhondo! RHONDA ROCKS!

Barvy a čísla Barvy a čísla Louise L. Hay

Má to nějaký svůj význam a barvy jsou krásné, ale zajímají mě spíše andělská čísla a tuto knihu doporučuji těm, kteří se zajímají numerologií a mohou se obohatit o vědomosti, které jim mohou být prospěšné, protože žádné číslo není ani negativní. Je takové, jaké mu dáme energii!

Návod na šťastný život Návod na šťastný život Joe Vitale

Velmi stručné, prosté, jednoduché a přesto kouzelné. Vybrala jsem si z této knihy to, co jsem potřebovala. Děkuji ti Joe!

Thovt - Chrám moudrosti Thovt - Chrám moudrosti Kerstin Simoné

Hezké karty - skvělá moudra a hezký design! :)

Thovt - projekt lidstvo Thovt - projekt lidstvo Kerstin Simoné

Děkuji ti Kerstin a Thovte za tak báječné dílo. Tuhle knihu pochopí ten, kdo je na ní naladěný. V této knize se dozvíme úplně všechno, co potřebujeme vědět. A tahle kniha je tak úžasná, že to omezujícími slovy nelze vyjádřit.
Děkuju!

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Skutečná pravda!!! Někdo tvrdí, že aby se člověk vydělal peníze, nebo koupil skutečné auto, musí makat. Důležité je pochopit to tajemství. Sám Bob Doyle řekl:,, Tak se běžte zajímat o ten dům,...''. Důležité je, aby si člověk za tou myšlenkou, za svým snem šel a dělal vše proto, aby se mu to splnilo - třeba si i vydělat peníze jinak (prodej, brigáda) a peníze pak mohou přijít i nečekaně, a nebo šetřit si na auto a tak. Vůbec nikde v té knize není psáno, že musíte sedět na zadku a čekat až auto přijde. To tajemství skutečně funguje.

18.03.2015

Denní naučení Denní naučení Rhonda Byrne

Krásné citáty na každý den, potěší...

18.03.2015 5 z 5