Madonna - proměny vévodkyně sexu

Madonna - proměny vévodkyně sexu https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127641/bmid_madonna-promeny-vevodkyne-sexu-FQN-127641.jpg 3 11 5

Lena79
20.11.2021 2 z 5

Q Madonně bylo napsáno mnohé, ale toto je to nejhorší, co kdy vyšlo. Pro někoho, kdo se se zpěvačkou teprve seznamuje, není tato kniha zrovna vhodná, protože některé údaje se nezakládají na pravdě. Nehledě na to, že autor na Madonnu doslova plive. Ano, nebudu tvrdit, že je svatá, to v žádném případě, ale uvědomuji si, že v showbyznysu něco dokázala. Nyní je úplně jedno jaký způsob k tomu zvolila, ale pravda je taková, že se už několik let drží.

cleopatra11
03.05.2021 3 z 5

Zajímavé - až jsem se nasmála..Několikrát jsem řekla Sakra , vždyť to bylo jinak.
Jediné plus jsou pěkné fotografie.

madonna6956
02.01.2017 2 z 5

Oceňuji krásně hladký papír a krásné fotky s Madonnou.
Co se týče informací - objevují se zde chyby v překladu, tiskařské chyby a chybné informace.
Některé informace jsou pravdivé, ale těch tu moc není. Spíš jsou zde fámy, omyly a přijde mi, že autor ani Madonnu nezná. A že spíš ani nechápe její tvorbu jako takovou. A jako třešničkou na dortu jsou stupidní a nesmyslné popisky u fotek a neustále opakující formule ''Madonna - sexuální predátor''. Za 1) je to chlap a za 2) nemá prostě o ní dost informací a nerozumí jí, nebo spíš mu asi ta její hudba a styl nic neříká.

Knihu si ponechám kvůli obrázkům. :)
P. S. - FANOUŠCI, NEČTĚTE TUHLE KNIHU :DDD
Souhlasím s veronica 01.

siposek
07.11.2016 5 z 5

Hvězdičky kvůli obrázkům a Madonně!

veronica 01
31.05.2014 2 z 5

Zřejmě ta nejhorší kniha jakou jsem o Madonně zatím četla. Je tu spousta omylů, neověřených drbů a nepřesností, až jsem se u toho musela občas smát. Autor má zřejmě zmatek v celé Madonnině diskografii včetně názvů alb nebo se mu pletou také názvy jednotlivých skladeb. Snad po celou dobu čtení jsem měla pocit, že sám autor Madonnu zrovna moc nemusí a snaží se na ni naházet co největší množství špíny jaké jen jde, také dost často přehání a vidí okolo Madonny erotiku a sex i tam kde vůbec není. Ale abych o knize řekla také něco pozitivního, tak jsou tu moc hezké fotografie (ale občas doplněné dost bizarním, nebo až přihlouplým popiskem).

populární hudba zpěvačky Madonna, zpěvačka, 1958-

1998  89%Kdo je Mr. Bean?
1997  73%Proč zemřela Diana
1998  53%Madonna - proměny vévodkyně sexu