simisek01 simisek01 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nádherná knížka, naprosto mě dostala. Bylo tam vše, co mám v tomto žánru ráda...romantika, erotika, napětí, drama, vtipné dialogy a navíc sympatické hrdiny. Vřele doporučuji.

13.07.2022 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Moje první kniha od autorky. Tolik emocí jsem během čtení už dlouho neprožívala. Závěrem tekly slzy proudem a to jsem tvrďák. Knihu určitě doporučuji.

23.10.2022 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Na tuto knihu musím napsat jedině "wow". Moje první kniha od autorek a byla jsem nadšená. Nemohla jsem se odtrhnout. Elodie i Hollis byli úžasní a Hailey dala knize ještě o hvězdičku navíc. Závěr knihy byl překvapivý a musím říct, že mi i slza ukápla. A konec... Mám ráda epilogy s roky později a tento byl super.

20.06.2022 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Krásná kniha. Příběh se mi moc líbil, i když Reedovo popírání bylo občas dlouhé, ale asi se dalo pochopit. Babička Iris byla skvělá. Závěr knihy byl opravdu sladký a i slza ukápla.

25.06.2022 5 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Moje první kniha pouze od Penelope, bez Vii, ale opravdu mě vzala. Přečteno za den. U knihy jsem se ani na chvíli nenudila. Hlavní postavy mi byly už od začátku sympatické a držela jsem jim palce, aby byly nakonec spolu. V závěru jsem o tom trochu pochybovala, ale vše dopadlo, jak mělo v tomto žánru.

08.01.2023 5 z 5