Silwinka87 Silwinka87 komentáře u knih

Asylum Asylum Madeleine Roux

V první řadě se mi moc líbila obálka.Když jsem zjistila,že je to četba pro náctileté trochu jsem se lekla,ale musím říct,že to nebylo vůbec špatné.Děj plynul a bavila jsem se.Knížku jsem přečetla za tři dny.Přemýšlím,že dám šanci i druhému dílu:-)

15.07.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Druhá knížka o Erice Fosterové byla vyvedenější než Dívka v ledu.Děj krásně plynul a nenudila jsem se,akorát ta Erika mi pořád nějak nesedí.Asi to není moje krevní skupina. Na kvalitě knížky to ale neubírá. Každopádně se těším na další příběhy. Doporučuji.

23.04.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Výborná kniha, velmi čtivá,plná zvratů s nečekaným koncem. Přečetla jsem ji za jeden den. Doporučuji.

14.04.2017 5 z 5

Noční směna (20 povídek) Noční směna (20 povídek) Stephen King

Ještě nikdy se mi nestalo,že bych měla při čtení ve vaně ,plné horké vody,husí kůži..King to dokázal..Skvělé strašidelné čtení před spaním..

30.01.2017 5 z 5

Soví příběh Soví příběh Kamila Ulčová

Úžasná knížka.Krásný,kouzelný vánoční příběh ze staré Prahy,odehrávající se v období adventu.
Konečně vánoční pohádka o českých Vánocích,kde se to nehemží Santa Clausem.
Něco takového na našem trhu určitě chybělo.

24.08.2016 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Úžasný příběh,knihu jsem četla už několikrát a patří k mým nejoblíbenějším..Paní Legátová je skvělá..

20.06.2016 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Knížka mě nebavila..Nedokázala jsem se začíst..Nebavilo mě,jak se děj prolínal s popisem života novinářky..Posledních asi třicet stran se dalo,ale žádná sláva..Od autorky jsem zkusila dvě knížky,ale její styl mě neoslovil..

19.06.2016 2 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Jako oddychové čtení super..Jinak klasická americká slaďárna. Neurazí,ale ani nenadchne..

19.06.2016 2 z 5