sigela sigela komentáře u knih

Žhavý hrob Žhavý hrob Yrsa Sigurðardóttir

Zatím nejlepší i když trošku mi tady chyběl Matthias, dokonce i Bela byla chvílemi snesitelná :) Konečně si začínám zvykat na ty šílený jména ještě ,že je na začátku seznam kdo je kdo . Mám dost velkou představivost a chvilemi mi nebylo moc dobře .Každopádně Tora je můj oblíbenec a já začínám číst další díl.

17.01.2015 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Zatím nejlepší z celé série, i když čtenář ví kdo vraždí a proč což je u tohoto žánru celkem neobvyklé tak přesto tato kniha na konci přinesla jisté překvapení.Mám ráda tuhle veselou a svéráznou trojici ,štve mě ,že pořád ještě nevím co Asad skrývá , baví mě Rose svím věčným štěkáním a svérázným vystupovánám a Karlíkův humor je přesně podle mého gusta .Stal se z tebe profesionální roztahovač trenýrek velikosti S ,:)) Těším se na 5 díl

19.10.2014 5 z 5

Pomsta Pomsta Val McDermid

Už už bych čekala ,že ti dva to dají dohromady a zase nic pravda není to červená knihovna ,musím uznat ,že mstitel to měl fakt promyšlený tohle jsem nečekala konec také překvapil i když to mohlo být oboustranné tak snad příště

09.11.2013 5 z 5

Svatyně Svatyně Ken Bruen

Jedním slovem mazec předchozí Kříž se mě zdál slabší,ale tahle Svatyně to vynahradila ,plno humoru .otec Malachy otravnej jako vždy ,Taylor opět chlastá a je věčně domlácenej a odhalení pravdy neočekávané ,prostě super čtivo

10.04.2013 5 z 5

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

Ani jsem to nedočetla ,autor zřejmě usoudil ,že budeli házat jeden vyšinutej vrah po druhým na dálnici uřezanou lidskou hlavu a rozřezávat pilou lidi za živa ,že má o úspěch postaráno no v mém případě tomu tak není dávám dvě hvězy za trošku toho humoru

27.01.2013 2 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Harry Hole je chlap podle mého gusta teda s vyjímkou toho nasávání :) Polda na svém místě spravedlivě přitom lidsky a tentokrát i nájemný vrah je fajn chlápek zabíjí ,ale ne zbytečně .Škoda ,že jsem začala až od páté knížky s tímto detektivem ,ale holt nejsou k mání vidno nenadchl jen mě:)

30.12.2012 5 z 5