Semiramidis Semiramidis komentáře u knih

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tato kniha mne docela překvapila, vůbec jsem neměla představu o tom jaká by mohla být. Myslím že téma bylo víc než zajímavé, velmi dobře se příběh vyvíjel dál a to až do konce. Četla jsem prakticky jedním dechem. "Dovedete si představit, že by to někdy v budoucnu takhle fakt bylo?" Teď jsem zjistila, že už je na trhu také pokračování Smrtky, tak jsem velmi zvědavá i na tuto knihu.

04.03.2020 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

výborná kniha, kterou stojí za to si přečíst. . . .doporučuji

03.03.2020 5 z 5

Ulice temných krámků Ulice temných krámků Patrick Modiano

Toto rozhodně není kniha určená k oddechovému čtení. Je to místy hodně náročné ať už na psychiku, kdy některé postavy jsou opravdu smutné existence, a pak také na orientaci se v příběhu. Místy fakt zmatečné a listování zpět pro srovnání si obrazu je potřeba. Kniha mne zaujala, protože mám takovéhle zběsilosti ráda, ale chvilkama jsem trochu bojovala s nudou. . .

14.03.2020 3 z 5

Výherkyně Výherkyně David Baldacci

Kniha se mi četla dobře, mělo to výbornou myšlenku, a je úplně jedno nakolik je reálná. Je super si připomenout, že mít spoustu peněz není vždy záruka na šťastný život, vždy se může něco pokazit. Hlavní hrdinka se ve výsledku projeví jako velmi odolný jedinec.
Nelituji, že jsem si tuto knihu přečetla, autora a jeho styl psaní mám ráda.

14.03.2020 4 z 5

Kyvadlo Kyvadlo Adam Hamdy

Nebylo to tak úplně marné čtení. Místy (hlavně na začátku) je to hodně o popisu a spoustě přívlastků, pomalu ke každému slovu. V dnešní době, kdy čeština je omezována opravdu jen na základní skoro holé věty, je toto neobvyklé. Místy kniha ubíhala rychle, místy se to trochu táhlo, ale celková myšlenka nebyla špatná. Závěr je sice vysvětlený, ale jsou tam nechána vrátka k možnosti dalšího pokračování. Jako oddechové čtení to beru. . .

14.03.2020 3 z 5