sel123 sel123 komentáře u knih

Propast času Propast času Roman Bureš

Ze začátku jsem byl celkem našenej. Knihy tohodle typu já rád. Bohužel později se tam celkem dost promítá něco jako červená knihovna, multikulti názory, genderová vyrovnanost ..... prostě věci které se do doby a situaci vykreslených v knize vážně nehodí. A nelogičnost vážně rád nemám. Bohužel další díly jsou v tomhle ohledu ještě horší.

18.04.2019 2 z 5

Legenda Legenda David Gemmell

Gemmella prostě můžu. Škoda že už se ničeho dalšího nedočkáme. Hltal jsem od nej vše.

23.10.2018 5 z 5

První čarodějovo pravidlo První čarodějovo pravidlo Terry Goodkind

Ač fantazy rád tak z této serie jsem dal jen tři knihy a těžko se k ní budu vracet. Styl psaní mi nesedl. Velmi zjednodušené, nepropracované postavy, nelogická jednání .... Nápad není špatný ale při čtení se mi otevírá kudla v kapse :-). Ještě že jsem neviděl filmové zpracování :-))).

19.10.2018 1 z 5

Císařovy čepele Císařovy čepele Brian Staveley

Tak zatím jsem četl jen Císařovy čepele. Bohužel mne nenadchly. Přijde mi to psáno pro -náctileté (postavy jednají nelogicky, stále opakování již popsaného, dialogy často dosti hloupé ...). Na druhou stranu svět je vystavěn zajímavě a i zápletka upoutá. Přípomíná dost styl Goodkinda. Takže pokud se vám líbí asi oceníte i toto.

19.10.2018 1 z 5