saskuan

Doba jedováDoba jedováAnna Strunecká

Poutavé, jsou tam zajímavosti vysvětleny pro laiky, ale! nutné brát s rezervou a ověřovat fakta...

14.09.2018

Dopisy do minulostiDopisy do minulostiJudith O'Brien

Začátek trochu jednoduchý, po "přenosu" již dostává kniha rychlý spád, příběh je napínavý a překvapivě na tento typ knihy velmi věrně popisuje běžné obtíže v době občanské války. Bavila jsem se a počítám, že zůstane v mé knihovničce i pro příští přečtení.

12.09.2018

Za časů růžeZa časů růžeJudith O'Brien

Námět dobrý.
Text ovšem působí chaoticky, nesoudržně, charakter postav je nepropracovaný, proto pak motivy jejich jednání jsou nedůvěryhodné, příliš jednoduché.
Děj v některých pasážích působí tak, že autorka potřebovala rychle přeskákat dál. Škoda, protože vím, že v další knize na podobné téma přenesení v čase (Dopisy do minulosti) to dokáže autorka lépe.

12.09.2018

Láska a čestLáska a čestJulie Garwood

Velmi se mi líbila, s dychtivostí jsem se hned od prvních řádků začetla a nepustilo mne to až do konce.

SykotSykotJulie Garwood

Napínavá, dobře napsaná oddechovka.

Cena adrenalinuCena adrenalinukolektiv autorů

Knihu jsem si přála kvůli rozšíření obzorů v oblasti bezpečnosti na vodě. A v neposlední řadě jsem očekávala zasazení do reálných situací na konkrétních tocích. Ve všech bodech kniha uspěla a navíc byly mnohé příběhy samy o sobě silným dobrodružným příběhem. Obdoba souboru Bezpečnost a riziko na skále a ledu od Schuberta.

26.11.2018