saskuan saskuan komentáře u knih

Cena adrenalinu Cena adrenalinu kolektiv autorů

Knihu jsem si přála kvůli rozšíření obzorů v oblasti bezpečnosti na vodě. A v neposlední řadě jsem očekávala zasazení do reálných situací na konkrétních tocích. Ve všech bodech kniha uspěla a navíc byly mnohé příběhy samy o sobě silným dobrodružným příběhem. Obdoba souboru Bezpečnost a riziko na skále a ledu od Schuberta.

26.11.2018 5 z 5

Doba jedová Doba jedová Anna Strunecká

Poutavé, jsou tam zajímavosti vysvětleny pro laiky, ale! nutné brát s rezervou a ověřovat fakta...

14.09.2018 2 z 5

Dopisy do minulosti Dopisy do minulosti Judith O'Brien

Začátek trochu jednoduchý, po "přenosu" již dostává kniha rychlý spád, příběh je napínavý a překvapivě na tento typ knihy velmi věrně popisuje běžné obtíže v době občanské války. Bavila jsem se a počítám, že zůstane v mé knihovničce i pro příští přečtení.

12.09.2018 4 z 5

Za časů růže Za časů růže Judith O'Brien

Námět dobrý.
Text ovšem působí chaoticky, nesoudržně, charakter postav je nepropracovaný, proto pak motivy jejich jednání jsou nedůvěryhodné, příliš jednoduché.
Děj v některých pasážích působí tak, že autorka potřebovala rychle přeskákat dál. Škoda, protože vím, že v další knize na podobné téma přenesení v čase (Dopisy do minulosti) to dokáže autorka lépe.

12.09.2018 1 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Velmi se mi líbila, s dychtivostí jsem se hned od prvních řádků začetla a nepustilo mne to až do konce.

12.09.2018 3 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Napínavá, dobře napsaná oddechovka.

12.09.2018 3 z 5