SarkaStang SarkaStang komentáře u knih

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Není to žádné náročné čtení, ale klasická oddechová romantika s happyendem. Ideální čtení v předvánočním shonu, kdy člověk potřebuje úplně vyčistit hlavu.
Takže, kdo rád proloží své oblíbené žánry něčím jednoduchým, doporučuju. Tuhle autorku mám moc ráda a vždy po jejích knížkách sáhnu, když jsem ze všeho kolem už unavená.

29.11.2022 4 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Nevybírám si knížky podle anotace. U téhle jsem byla velmi překvapená, protože jsem čekala úplně něco jiného. Ale nemůžu říct, že jsem zklamaná. Ta myšlenka, nápad! Originální a poutavé.
I když to bylo někdy opravdu nechutné a děsivé, nemohla jsem to nedočíst. Více mne bavila první část, ale konec mne opravdu překvapil. Řekla bych, že je to spíše pro silnější povahy, ale je to originální, neotřelé čtení. Doporučuji.

28.10.2022 4 z 5

Máme na víc: #jen se domluvit Máme na víc: #jen se domluvit Danuše Nerudová

Knížku jsem si pořídila, abych se více seznámila s jednou z našich kandidátek na prezidenta. Jsem ráda, že jsem ji přečetla. Pomohlo mi to udělat si lepší nazor na Danuši Nerudovou. Jedná se o velmi silnou a schopnou ženu, která nejen, že ví, co chce, ale i ví, jak se k tomu dopracovat. Bylo to z mého pohledu velmi povzbuzující čtení, plné naděje na lepší budoucnost.

28.10.2022 5 z 5

Nápad za miliardu: Nejinspirativnější příběhy českých startupistů Nápad za miliardu: Nejinspirativnější příběhy českých startupistů Michael Mareš

Skvělá knížka! Jednak mi sedl styl, jakým je to celé zpracované, ale hlavně je velmi inspirativní. Ukazuje na příbězích skutečných lidí, že když si za něčím opravdu jdeme, tak se toho, s dostatečným zapálením a tvrdou práci, dá dosáhnout. Rozhodně doporučuji přečíst

03.04.2023 5 z 5

Tango pod Hradem Tango pod Hradem Jan Pergler

Na knížku jsem náhodou narazila v knihovně a tak si ji ze zvědavosti půjčila. Bylo tam pár zajímavých informací, ale trochu jsem od toho čekala něco jiného. Neříkám, že to bylo špatné, jen mi nesedly některé otázky/ témata.

19.02.2023 3 z 5

Zrození českého státu Zrození českého státu Jan Bauer

Knížka se mi líbila. Ve škole mě dějepis příliš nebavil, takže z něho vím opravdu málo a tak jsem si řekla, že je na čase to změnit. Líbí se mi styl, jakým to je napsané.
Je tam uvedeno spousta zajímavých informací a sympatické je, ze zde není "taková ta omáčka", kde se popisuje spousta nepodstatných popisů kolem.

14.10.2022 4 z 5