Nápad za miliardu: Nejinspirativnější příběhy českých startupistů

Nápad za miliardu: Nejinspirativnější příběhy českých startupistů https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483739/bmid_napad-za-miliardu-nejinspirativnejs-rlF-483739.jpg 4 20 4

Ještě před čtyřicítkou zažili mezinárodní úspěch ve světě byznysu. Tomáš Čupr, Josef Průša, Simona Kijonková a další osobnosti stojící za úspěšnými českými startupy, jejichž hodnota překročila hranici miliardy korun. O čem snili v dětství? Co je žene dál? Jak se poučili ze svých nezdarů? Sbírku soukromých i profesních příběhů doplňují rady a tipy, které jednotlivým podnikatelům a jejich firmám pomohly dostat se až na vrchol.... celý text

SarkaStang
03.04.2023 5 z 5

Skvělá knížka! Jednak mi sedl styl, jakým je to celé zpracované, ale hlavně je velmi inspirativní. Ukazuje na příbězích skutečných lidí, že když si za něčím opravdu jdeme, tak se toho, s dostatečným zapálením a tvrdou práci, dá dosáhnout. Rozhodně doporučuji přečíst

jaroiva
10.02.2023 4 z 5

Kniha je zajímavá. Moc mě nebavilo, když šlo o IT obory. Jakmile se jednalo o něco "hmatatelného", hned mě to víc bavilo. Určitě ale zajímavý pohled do světa českého podnikání.
Je ale zvláštní, jak i takto zprostředkovaně jsou mi někteří lidé automaticky sympatičtí a jiní ne. A pak na konci kapitoly pochopím, že máme prostě odlišné zájmy a preference, tak proto tomu člověku nerozumím.
Zajímalo by mě i nějaké další pokračování, další osobnosti.

Tebby
29.10.2022 5 z 5

Každý z nich je jiný a každý začínal jinak daleko. Všichni ale dokázali, že pokud máte ten správný nápad a ty správné lidi okolo sebe, dokážete udělat velké věci. Budiž to inspirací pro nás ostatní. Knihu mohu s čistým svědomím doporučit všem, kteří by se rádi jakkoliv posunuli, ale z nějakého důvodu se stále zdráhají. 5*

veronika9761
28.02.2022 5 z 5

Nejinspirativnejsi cteni za dlouhou dobu. Neobsahuje jen suchy nebo jinde uvedeny data, je pomerne komplexni, ale porad pomerne jednoducha. Paradni knizka.

podnikatelé inovační podnikání úspěchy v podnikání

Autorovy knížky

Michael Mareš