Sajuri Sajuri komentáře u knih

Léčebný kód Léčebný kód Alexander Loyd

Docela se čte rychle, ale to nejdůležitější se stejně dozvíte až skoro u konce, ale určitě bych nepřeskakovala.

26.10.2013 5 z 5

Tajemství jednoduché cesty Tajemství jednoduché cesty Mabel Katz

Tuto metodu používám už delší dobu.

20.07.2013 5 z 5

Zaříkávač andělů – Neuvěřitelné příběhy naděje a lásky Zaříkávač andělů – Neuvěřitelné příběhy naděje a lásky Kyle Gray

Nadherna kniha. Snad autor napise brzo dalsi takovou....

06.10.2016

Gejša se smaragdovýma očima Gejša se smaragdovýma očima Jina Bacarr

Silně erotický román zasazený do prostředí Japonska. Kdo by čekal popisy týkající se oblečení, tradic, účesů gejš atd.- tak bohužel. Hlavním námětem je skutečně jenom sex.
Ale kniha není vůbec špatná, čte se velmi dobře a kdo má rád erotické romány - tak proč ne?

20.07.2013 5 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

Souhlasím s kamibe.
Milá beranko66 nemusela si tu knihu číst, nikdo tě k tomu nenutil a už samotný název knihy říká, že je to autobiografická kniha, která bude vypravovat o tom, jak autorka byla v zahraničí jako au-pair.
A myslím, že je dobře, že autorka takovou knihu napsala, protože takových knih moc není a jen lituji, že jsem si jí nepřečetla, než jsem odjela do zahraničí sama jako au-pair. Nejspíš by mi uštědřila hodně trápení a rozhodování :-)

20.07.2013