sab6325 sab6325 komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Kniha se mi líbila. Jen sem se těšila až se ,,překoušu" samotným zápasem Famfrpalu, což mě moc nebavilo.
Potěšili mě části se Siriusem a mám ráda i casti s Dursleyovými, které vždy pobaví, tak moc jsem se asi dlouho nenasmála nad knihou.
Každá kniha svět Harryho Pottra posouvá na vyšší a vyšší úroveň, než jeho filmové zpracování.

26.03.2018 5 z 5

Muj oblíbený díl. V knizni podobě je také moc hezký, už jen kvůli Lupinovi a Siriusovi..dostalo mě to úplně stejně jako film.
Avšak musím říci, že zážitek z druhé knihy nejspíše nepřekonal.

18.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tak tohle jsem od knihy necekala, daleko lepsi nez film a nez prvni dil.
Cetla se krasne a vzdy jsem se tesila az mi mimco usne a ja to konecne doctu ;)

08.03.2018 5 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

To mrazeni v zadech...

01.02.2018 3 z 5

Maminka Maminka Jaroslav Seifert

Cetla jsem jako mala. Ze zacatku jsem knihu nechtela ani videt nelibil se mi celkovy vzhled..Ale pak jsem se zamilovala, do versu

01.02.2018

Harry Potter a Kameň mudrcov Harry Potter a Kameň mudrcov J. K. Rowling (p)

I kdyz je toho malo co ve filmu neni, tak i ty male casti zboznuji, semtam srovnavam s filmem a semtam si predstavuji neco i jinak, coz je super. Uz ctu dalsi dil. A jak urcite rika spoustu lidi Harry je srdcovka.
Take se tesim az synovi budu predcitat, snad se mu to bude libit.

01.02.2018

Možná jsem zaujatá, protože se světem Harryho Pottera jsem vyrustala od mých 6let, proto pro mě hezky napsaná divadelní hra! Spokojim se i s málem.
Měla jsem ji přečtenou hodně rychle a určitě se k ní někdy vrátím.

15.01.2018 4 z 5