Roseblood Roseblood komentáře u knih

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha se mi dobře četla, má rychlý spád. Oblíbila jsem si hlavní postavy a byla jsem zvědavá, jak to vlastně doopravdy je.

Ač byla kniha předvídatelná, nevadilo mi to. Bavilo mě, jak se příběh rozplétá.
Líbilo se mi i to, jak je kniha rozdělena na dva pohledy hlavních hrdinek.

Není to klasický mrazivý thriller ale jisté napětí příběh nepostrádá. Spíše odpočinkový thriller, který bych se nebála doporučit.

hodnocení: 3.75/5*

04.01.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Sedly mi hlavní postavy a celý příběh se mi líbil. Lehce jsem se začetla, ze začátku mi to přišlo jako klasická krimi ale potom se to opravdu rozjelo. I záporáci byli dobře vykreslení.

Z postav jsem si oblíbila babičku hlavní hrdinky a její linku příběhu plus velice emotivní závěr - odhalení kdo je Ramona a jak to s ní bylo.

Kniha je čtivá, námět a zápletka dobrý, vůbec jsem neodhadla, jak se děj bude vyvíjet a jak bude směřovat. Krimi příběh, který je dramatický i napínavý tak akorát. Skvěle promyšlený děj, který překvapí. Rozhodně se nebojím doporučit dál a neskutečně se těším na další díl

hodnocení: 5/5*

04.01.2021 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

kvalitně vystavěná tajemná atmosféra
‌co se přesně stalo dvojčeti, které zahynulo, byla to NEHODA nebo ne?

‌rodiče, kteří sami skrývají spoustu tajemství a navzájem si nevěří a podezírají se

‌proč přeživší dvojče tvrdí, že není ta, za kterou ji mají

‌vynikající psychologické drama/duchařina
‌bavily mě postavy a rozkrývání pravdy
‌i jak do příběhu krásně pronikala duchařina bylo výborné

‌líbil se mi i vysvětlený konec s kterým jsem byla opravdu spokojená

‌úžasně vystavěný příběh zoufalých rodičů, stižených rodinnou tragédií, nešťastného dvojčete a tajuplného, strašidelného ostrova

‌zajímavé tísnivé prostředí ještě více podporovalo tu správnou atmosféru

5/5*

04.01.2021 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

kniha čtivá, nemohla jsem ji odložit, měla jsem několik teorií, jak to bude ale ani jednou jsem se netrefila

neskutečně překvapivý a hlavně pro mě šokující závěr, rozhodně můžu vřele doporučit

napínavý, dechberoucí děj s neočekávanými twisty a neodhadnutelným koncem, skvěle vystavěný thriller, který sklouzává až k hororu

kniha, kterou nebudete chtít odložit

bavily mě postavy, bavil mě děj, který vede ke grandióznímu nečekanému finále

milovníci tohoto žánru si knížku určitě užijí stejně jako já

hodnocení: 4,5/5*

04.01.2021 4 z 5

Řez Řez Vicki Pettersson

Kniha je čtivá, ze začátku se rovnou rozjede rychle děj.

Zajímavá postava hlavní hrdinky, která už v mladém věku zažila peklo. Pasáže, kde se vrací do minulosti a čtenář se dozvídá, co všechno hlavní hrdinka prožila, mě moc bavily.

V knize je poměrně dost násilí, syrovosti. Příběh je velmi napínavý, knížku jsem přečetla za odpoledne.

Postavu záporáka jsem uhádla na začátku a potom se mi potvrdilo, že je to skutečně on.

Bohužel mi přišlo, že kniha tlačí hodně na pilu, chce šokovat. V určitých částech je děj odhadnutelný a předvídatelný. Plus určité pasáže, kde se milovníkům zvířat nemusí úplně udělat dobře. Za mě průměr, neurazí, ale znovu se k ní určitě vracet nebudu.

hodnocení: 3/5*

04.01.2021 3 z 5