Romance Romance komentáře u knih

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Dokonalá kniha! Těším se na další díl! :)

Divergence Divergence Veronica Roth

Tato kniha je naprosto úžasná! Nejdříve jsem byla naštvaná, protože jsem si myslela, že to bude nějaká kopírka Hunger Games. Ale když jsem jí začala číst, byla jsem ještě více nadšenější než u Hunger Games. Ta kniha mě naprosto dostala! Jak svým perfektním dějem, tak postavami. Ještě ten den jsem zašla poprosit kamarádku, která mi knihu půjčila, o druhý díl. Ách. Jak já se těším na poslední díl a na film :)

Krutá láska Krutá láska Alice Moon

Dnes jsem dočetla poslední díl a je mi až líto, že je to opravdu poslední díl. Krvavou romanci jsem si hodně oblíbila hned od prvního dílu. U tohoto dílu jsem byla ve stresu. Jak proto, že to byl poslední díl, tak proto, že mělo dojít k Emiliině pomstě. Ze začátku je knížka jako by o ničem, krom toho, že se pokazí plán Sáry a Dustina, ale když se dostanete do poloviny, začne být děj napínavý.

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Jó jó, každý má jiný vkus. Mě osobně se tato kniha líbila. Mám přečteny všechny 4 díly a musím říct, že celý děj byl takový napínavý. Ač u posledního dílu byl začátek takový nic moc, nakonec jsem se do knihy ponořila a zhltla ji za den :)