Roberto_1 Roberto_1 komentáře u knih

Sdílejte, než to zakážou! Sdílejte, než to zakážou! Andrej Babiš

(SPOILER) No nenapsal to Babiš, takže kolonku autor lze klidně škrtnout. Je to jen PR pamflet rádoby líbivých žvástů a lží, parazitně určených asi pro seniory ve snaze získat volební hlasy. V létě 2021 rozdáváno zdarma před volbama - ve snaze udržet se u koryta s hnutím ANO(šmejdi-parazitujeme na důchodcích) a nahrabat co nejvíc peněz pro Agrofert*. (*vznik vytunelováním Petrimexu s dalšími estébáky).

23.08.2021 odpad!

Chrám plný květů Chrám plný květů * antologie

Úžasná sbírka v nádherném grafickém provedení. Vydání dotisku 24. 09. 2018

13.09.2018

Miloš Zeman - Cesta k vítězství Miloš Zeman - Cesta k vítězství Radim Panenka

Neskutečně prázdná kniha, za kterou vyhodí peníze jen blbec - doporučuji jen prolistovat v knihkupectví či knihovně. Ona i běžná role toaletního papíru má více útržků.
Autor dle bibliografie trpí zemanofilií a Olympia vydává další knihu o zbytečnostech.

02.04.2018 odpad!

Hodinky Prim 1954-1994 Hodinky Prim 1954-1994 Libor Hovorka

Zbývá vydržet a nepodporovat veksláky - v roce 2018 chystá nakladatelství Host dotisk.

01.10.2017

TANTRA - kult ženského principu TANTRA - kult ženského principu André Van Lysebeth

Letos plánuje vydat nakladatelství Argo znovu :) Překlad opět Jiří Vízner.

30.09.2017

Čtyřnohá vrána a nové taškařice Čtyřnohá vrána a nové taškařice Daniil Charms (p)

24.10.2017 vychází znovu :)

28.09.2017

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Na konci roku vydá znovu nakladatelství Argo :)

28.09.2017

Japonská literatura 712–1868 Japonská literatura 712–1868 Zdenka Švarcová

Úžasná práce... soubor...cesta starým literárním Japonskem. ( Navíc novou stále seženete s cenou pod 300 takže překupnice typu "knižátko" f*ck off! Pardon, ja si všimnul jen sprosté ceny v bazaru :) )

23.02.2017 5 z 5