Rimmsi Rimmsi komentáře u knih

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Původně jsem tuto knihu neměl v plánu číst, ale okolnosti a doporučení mne přesvědčily. Nakonec musím říci, že jsem udělal dobře a kniha se četla moc hezky.
Děj byl zajímavý, ubíhal hezkým tempem a i když žánrově jsem někde jinde neuškodí přečíst si něco jiného. Za mne dobrá kniha.

22.06.2020 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Třetí díl pro detektiva Muncha a..... Krugerovou.... opět napínavé, opět skvělé. Čím více se člověk začte do této série, tím více touží po pokračování a dalších knihách. Doufejme, že další bude následovat.

Oba detektivové mají svůj charakter, který se postupem času jen dále zlepšuje a čtenáři poskytuje více a více příběhu.

22.06.2020 5 z 5

Zastavte expres 63 Zastavte expres 63 Jaromír Křivan

Velmi stará kniha popisující osudy lidí, které převezl vlak až do západního německa. I přesto, že kniha je silně politizovaná jde o příjemné čtení.

22.06.2020 5 z 5

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Rychle ubíhající děj je někdy na škodu. Přesto, že nemám rád pomalé děje a sáhodlouhé vysvětlování a podobně v tomto případě byl rychlý děj na obtíž. Také se mi to jako detektivka zdálo ....no, spíše bych to zařadil mezi sci-fi než detektivku, ale názor si každý musí udělat sám.

22.06.2020 2 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

(SPOILER) Dobrá kniha, lehce obtížné čtení ale to u severských autorů není vyjímkou. Trošku mne mrzí, že u těchto autorů se často vyskytuje příběh založený na tom, že detektiv (vyšetřovatel) má osobní či rodinné spojení s případem.
I přesto, že kniha se četla obtížně se těším na další díl.

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Knihu jsem přečetl relativně rychle. Zápletka byla chytlavá a děj ubíhal rychle. V knize si člověk snadno zamiluje detektiva Wolfa. I když kniha nepatří k top, tak se čte dobře a člověk se i zasměje.