Riky Riky komentáře u knih

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Jak už zde někdo psal, také přeskakuji pasáže s nemrtvými... teda, ne že bych je přeskakovala úplně, jen je prolétnu očima a hledám něco zajímavého, ale pasáže o \"bratrech\" se mi líbi moc. Také je zajímavé sledovat jejich proměny.... Každý \"bratr\" o kterém konkrétní díl je se během něj změní, a ne jen trochu... většinou jde o obrat o 180° :-) Z větší části je kniha velmi dobře napsaná.... i ty erotické pasáže nejsou nijak pohoršující. Mladší sestře bych ji asi nedoporučila (dokud by trochu nevyrosta-dospěla) ale kamarádkám v mém věku, proč ne. Velmi čtivý a místy až strhující děj. Vždy mě autorka dokáže něčím překvapit.

24.09.2013 4 z 5

Opravdu výborná kniha na zkrácení času... vtipná a tak trochu i poučná.... něco mi přišlo přitažené za vlasy ale něco si snad budu pamatovat do budoucna :-) a co jsem si na závěr vyvodila? Autoři nechtěli vyzdvihovat jedno či druhé pohlaví, ale já z toho pochopila, že ženy jsou jednoznačně lepšší a jsem ráda, že jsem žena :-)

14.08.2013 5 z 5

Maronna: Příběh ze čtvrtého světa Maronna: Příběh ze čtvrtého světa Vladimír Medek

Velmi pěkná ale poněkud těžší četba... Dlouho mi trvalo dostat se přes první stránky ale jakmile jsem se blížila půlce, zničeho nic mě kniha tak pohltila, že jsem ji odložila už dočtenou.

27.07.2012 4 z 5

Moje první kniha od Kinga a velice se mi líbila... Přečetla jsem ji během jednoho dne a jednoznačně ji řadím k mým nejoblíbenějším.

27.07.2012 5 z 5