Renncha Renncha komentáře u knih

Drsná doba kamenná Drsná doba kamenná Terry Deary

Vtipná, oddychová kniha :)

23.06.2020 5 z 5

Stín kapradiny Stín kapradiny Josef Čapek

Dlouho jsem se na začátku prokousávala dějem, ale pak se příběh začal rozvíjet a kniha začala být zajímavá. Kniha od druhého Čapka nebyla špatná, ale více sympatizuji s Karlem než-li s Josefem Čapkem. Závěr byl dobře sepsán, ale spíš na mě kniha působila průměrně.

24.05.2020 2 z 5

Radost Radost neznámý - neuveden

Krásné citáty, knížečka vždy zvedne náladu

14.04.2020 5 z 5

Osud podle jména Osud podle jména Małgorzata Brzozová

Pěkná kniha s jmény a jejich významy, je to dobře napsané

14.04.2020 3 z 5

Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů George R. R. Martin

Tyriona z Hry o trůny mám ráda, a tuhle knížečku jsem musela mít.Je to nejlepší postava z knih a musím říct.... Že vše co řekl bylo prostě moudré a chytré. Za mě je kniha paráda.

13.04.2020 5 z 5

Egypt - Komiksový rychlokurz Egypt - Komiksový rychlokurz Terry Deary

Vtipná, zábavná a dokonalá, zase děsivé dějiny nezklamaly, spokojenost veliká :)

10.03.2020 5 z 5

Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Karel Havlíček Borovský

Kniha se mi líbila moc, jen poslední část knihy epigramy se mi nelíbíla, jinak je to krásná krátká knížka přečtená za hodinu a půl :)

08.03.2020 4 z 5

Sedm ztracených tajemství úspěchu Sedm ztracených tajemství úspěchu Joe Vitale

No,čekala jsem od knihy něco jiného, ale i tak se to dalo číst....

03.12.2019 1 z 5

Super kniha,kniha umí dobře naladit na radost a pocit vděčnosti.Kniha mě bavila a už se těším na druhou knihu Lykke :) Doporučuji!

07.11.2019 5 z 5

Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - Český jazyk Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - Český jazyk Alois Bauer

Kniha je přehledná,základní fakta o literatuře.Celkem dobrá kniha až na to, že končí u literatury 50.let,jinak dobré čitelná.

03.09.2019 2 z 5

Žena od A do Z Žena od A do Z Miriam Stoppard

Stručná encyklopedie o ženském těle, dobré rady. Když se mi něco nezdá začtu se do ní a najdu odpověď.Kniha je spíš orientační, lékaře vám to nenahradí, ale aspoň uklidní, o co se asi jedná. :)

11.08.2019 3 z 5

Otřesné dějiny světa Otřesné dějiny světa Terry Deary

Vtipná,krásně ilustrovaná a hlavně poučná kniha. Mě se knihy Děsivé dějiny líbily už od dob co jsem byla dítě.A teď v dospělosti si ráda opět začtu a pobavím. :)

09.08.2019 5 z 5

Perfektní Body Styling Perfektní Body Styling Wolfgang Miessner

Pěkná kniha, cviky v knize jsou lehce proveditelné, doporučuji!

17.03.2019 5 z 5

Co čekat v radostném očekávání Co čekat v radostném očekávání Heidi Eisenberg Murkoff

Knihu jsem dostala od sestry k narozeninám a jsem s ní velice spokojená. Film-Jak porodit a nezblaznit se z toho, který byl inspirován touto knihou a natočen se mi líbil. Spokojenost!!

Mimino: návod k obsluze Mimino: návod k obsluze Joe Borgenicht

Vtipně a dokonale napsaná příručka, naprosto super!

02.03.2019 5 z 5

Výživa v těhotenství od A do Z Výživa v těhotenství od A do Z Jarmila Mandžuková

Přehledná kniha, vše se mi líbí. Za mě za 1!

02.03.2019 4 z 5

Velký skok Velký skok Suzy Greaves

Zajímavá kniha, dobře psaná. Byla jsem s ní spokojená.

02.03.2019 1 z 5

Princ Egyptský Princ Egyptský Jane Yolen

Moje knížka z dětství, film a kniha jsou totožné. Moc hezká a pěkné ilustrace.

Vodnář Vodnář Jenny Eremias

Pěkná malá knížečka, vše o mém znamení. Super

10.02.2019 5 z 5

Radost Radost kolektiv autorů

Citáty a moudra o radosti, moc pěkná knížečka.

09.02.2019 5 z 5