Renncha Renncha komentáře u knih

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Elisabetta Gnone

Komiksy si pamatuji ještě, když byly vydávány v časopisu W.I.T.C.H, hrozně se mi líbila postava Taranee
a Hay Lin... ostatní čarodějky bezva... pro holky je to super čtení

To jsem já, Margaret! To jsem já, Margaret! Judy Blume

Moje oblíbená knížka z dětství,četla jsem ji možná ve 12 letech.Hlavní hrdinka a její příběhy.Pro holčičky od 10-14 let asi jednoduchá a dobře čitelná kniha. :) Za mě je top co se týče dívčích románů....

Cukroví Cukroví kolektiv autorů

Fajn klasické i netradiční recepty na cukroví! Pro mě super. Mini knížečka!!

Dorty Dorty kolektiv autorů

Skvělé recepty na dorty a dortíky, super!

Tajemství: Kniha vděčnosti Tajemství: Kniha vděčnosti Rhonda Byrne

Pro zápisky pro vděčnost. Citáty, jedním slovem - dokonalost!!

09.02.2019

Kdo to tady chodí! Kdo to tady chodí! Simon Brett

Pokračování malého prevíta. Vtipná, dobře psaná a lekce přidrzlá kniha. Líbí se mi styl, jak je kniha psaná. Zatím se mi tyto knihy o Prevítovi líbí, jsem zvědavá jak dopadne další díl.

05.02.2019 5 z 5

Denní naučení Denní naučení Rhonda Byrne

Dobře, jednoduše napsaná kniha s kolekce Tajemství. Citáty slavných a užitečné rady jak ze svého života udělat ráj na zemi. Doporučuji přečíst! Pro lidi co jsou duchovně založeny je tato kniha ideální. ☺️

05.02.2019 5 z 5

Zvíře Zvíře David Burnie

Pěkná,přehledná encyklopedie,hodně obrázků a podstatné informace o jednotlivých zvířatech,naprosto nejlepší encyklopedie co znám!

02.02.2019 5 z 5

Křič jak jen dokážeš - Tokio hotel Křič jak jen dokážeš - Tokio hotel Thorsten Schatz

Tato kniha je pro fanoušky skupiny jako něco Bible, dobře napsaná,popisuje začátky kapely na jejich cestě ke slávě,kterou nyní v roce 2019 mají na celém světě.Tato kapela doprovázela moje dospívání a ted v dospělosti, jejich hudba a jejich práce mě stále doprovází cestou mého života. :) ted jsem si všimla že má kniha jednu chybku a to takovou ,že u popisku o Gustavovi dali foto Georga a u Georga foto Gustava, jinak je kniha ok.

02.02.2019 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Tato kniha mi konečně otevřela oči, už vím jak mám směřovat ke svému štěstí. Kniha zvedne náladu a dokáže v danou chvíli zoufalství i pomocí zvednout se a zamyslet se nad svým životem, a zkusit žít po svém, tak jak si přejeme. Doporučuju, pro ty co jsou nakloněni ve víře myšlenek a Universa ☺️ pro osobní rozvoj je tato kniha startovací, více informací se dá dočíst v knize Tajemství od Rhondy Byrne

30.01.2019 5 z 5

Těhotenství a péče o dítě Těhotenství a péče o dítě Jane Symons

Jednoduchá,pěkná a přehledná knížka s dobrými radami a tipy,hodně důležité a podstatné informace pro nastávající maminky.Doporučuji přečíst! :)

06.01.2019 4 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Velmi vtipná a celkem i poučná kniha,doporučuji přečíst !

26.12.2018 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Zajímavý příběh a hlavně ten konec, doporučuji přečíst!

08.11.2018 3 z 5