Relle Relle komentáře u knih

Silo Silo Hugh Howey

Naprosto. Nepopsatelná. Úžasná. Neskonale. Neuvěřitelná. BOŽÍ! Kniha.

05.11.2015 5 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Miluju Kostičas. Naprosto. Když jsem ho naposledy četla, měl vše, co jsem od knížky chtěla. Neváhala bych ho ohodnotit 10/10, jelikož si to fakt zaslouží. A hrozně jsem se těšila na Vidořád. Na to, jak všechno bude pokračovat.
Bohužel se v 5/6 knihy opakuje stále to samé, pasáže, které by měly aspoň zavánět akcí jsou pořád jen nudný a nudný a jen se u nich budou klížit oči, Paige byla neuvěřitelně nesnesitelná, jak furt brala jako důležitý jenom to, co chtěla sama, a překvapení? Nějaké zvraty? Děláte si srandu? Nic tam nebylo.
Pak přijde šarvátka, jejíž konec mě pekelně nasral, protože samozřejmě, co by to bylo za hlavní hrdinku, kdyby vždycky nedostala to, co chce. Nakonec rádoby nečekaná věc, která mě už potěšila. Mně by vůbec nevadilo, kdyby Paige nakonec umřela. Mh, to by byl krásný konec...

11.12.2015 2 z 5

Kukuřičný město: Zápisky z konce světa Kukuřičný město: Zápisky z konce světa Andrew Smith

Zklamal mě konec. A že dost.
Začátek není špatnej start, když nastane konec světa - taky fajn. Ale když už se má s kudlankama bojovat, hlavní hrdina se se svým kreténskym teplym kámošem na všechno a všechny vysere a jde si spokojeně do bezpečí Edenu.
Jako fakt? Zachrání jen svou vlastní prdel?

20.07.2015 3 z 5